This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Plated bijouxteriedoos
Result: 60 EUR

Ronde plated bijouxteriedoos, gemerkt WMF met gedreven guirlandes en fraai vrouwenportret op het deksel, stoffen binnenzijde 5,5x8,5cm.

Beeld
Starting price 100 EUR

Frans beeld ca. 1900, voorstellend een man met vaandel, gesigneerd Rimoulet. In goede staat en gemaakt van compisitie metaal 55cm.

Japanse houtsnede
Starting price 100 EUR

Oude Japanse houtsnede op papier (verso Wang Jé-Shui), voorstellend vogels bijn een beek en bloesemtak 18x30cm. Cond.: G

Vaas, Furstenberg
Result: 50 EUR

Grote oude Duits porseleinen Fürstenberg vaas ca. 1930 met handgeschilderd bloemendecor in goede staat 28xø20cm.

Samac beeld, putti
Result: 140 EUR

Antiek figuur van compositie metaal op marmeren sokkel, voorstellend een putti met bekkens. Gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900 30cm. Cond.: G

Zilveren kandelaar + vaasje
Result: 90 EUR

Twee delen zilver: 1x zilveren Engelse kandelaar, 3-pits met krularmen, bewerkt met een filetrand 925/000, 19,5x26cm. en 1x vaasje met strakke verticale bewerking, MT: koninklijke van Kempen en Begeer...

Ets, Bongers
Result: 35 EUR

Berend Bongers 1911 (Den Haag 1866 - Delft 1949), ets op papier, gracht Amsterdam 31,5x47cm. Cond.: G

4 Delen Martinet
Result: 110 EUR

Vier delen antiquarische boeken Duitsland, Katechismus der Natur door J.F. Martinet 1778-1779 (21x5x13cm.) Cond.: G

3 Schotels, Queng Long
Result: 95 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. (randschades) 22,3x22,3cm. Cond.: R

Diverse sieraden
Result: 40 EUR

Lot sieraden bestaande uit een horloge, parelarmband en collier, een ketting met bruine kralen en drie kettingen met hangers. Alles onedel, in een schaaltje.

Max Nagel
Starting price 50 EUR

Max Nagel (Duitse School), olieverf op linnen, pijprokende Beierse man 40x30cm. Cond.: G

Bronzen beeld, tijger
Result: 135 EUR

Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.

Antieke bijbel
Starting price 30 EUR

Bijbel ca. 1900, "The Holy Bible" M. Gready, Thomson + Niven Glasgow Melbourne. Bevat vele gekleurde illustraties (chrome lithography) messing beslag (lederen rug gescheurd) Cond.: R

Brandewijn kom
Starting price 425 EUR

Hollands zilveren ovale brandewijnkom met Amsterdams stadsmerk en florale bewerking. Randgravure met Engelse tekst uit 1951, 925/000, ca. 248gr. 24x12,5x9cm. Cond.: U

Dietsch, stilleven
Result: 80 EUR

Friedrich Dietsch (Duitse School 1889 - 1961), olieverf op paneel, glazen vaas met bloemen 38x29cm. Cond.: G

Mauser
Result: 95 EUR

Oude Duitse karabijn "Deutsche waffen und munitions fabrik Berlin", "Espingarda Portugeza mod 1904" (onschadelijk) 109cm. Cond.: R-G

Beeld, Arabier
Result: 100 EUR

Gipsen Arabier ca. 1900 (gerestaureerd) 45x24x14cm. Cond.: R-G

8 Tegels, dieren en figuren
Result: 60 EUR

Acht 18e eeuwse tegels met dieren en figuren (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R

Ring GG carneool
Starting price 90 EUR

Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast met getorste rand. In het midden zit een gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca 4,4 gr

Krist. loddereinflesje
Starting price 80 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje op voet met zilveren montuur en bloemknop. Tevens een ovaal zilveren gegraveerd schild op de voorzijde, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1...

Porseleinen Guan Ying
Starting price 30 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Ying met lotusbloem 1e helft 20e eeuw 12,7cm. Cond.: G

Ikoon, zilver
Starting price 75 EUR

Russisch zilveren ikoon 950/000, Moeder Gods van altijd durende bijstand 20e eeuw (zilvermerk aanwezig) 13,5x11cm.

Collier 3-rij, parel.turkoois
Starting price 300 EUR

Collier 3 rij met parels en turkoois met GG 585/000 sluiting. Collier 3 rijen met cultivé parels en turkooiskralen, ø 5 mm, bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van een bloem met in het midden ene...

Theepot
Result: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met rondom landschapsdecor en Chinese tekst in goede staat 13x19xø11,5cm.