Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 met benen en bamboe stukken in mooie houten cassettes (1x Sala Spiele) 9x27x11cm. en 8x33x18cm. Cond.: G
Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G
Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.
Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R
Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G
Broche RG 585/000 met tourmalijn. Broche gemaakt van een naaldenkoker met aan de bovenzijde een princes geslepen groene tourmalijn. Aan de randen zitten WG draadbewerking. ca 6.6 gr. Lengte 62 mm
Grote oude Wilesco stoom-dubbeldekker van blik 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x46x16cm.
Ring GG 585/000 met valkenoog. Sierlijke ring met ovaal geslepen valkenoog met bijzondere glans, ø 16x8.5 mm, gezet in opengewerkte rand. ca 4.15 gr ø 55
Geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel (beschadiging hals) op zilveren (835/000) voet met zilveren hals, montuur, stop en jasseronketting. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 34x...
Drie flessenbakken met zilveren rand, MT: van Kempen Voorschoten, 835/000 ø12,5cm. Cond.: G
Hanger / broche GG 750/000 met agaat. Ovale hanger / broche van GG filigrain met in het midden een ovale agaat met arabische tekst. ø 40 x 31 mm. ca 10.5 gr
Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G
Ring GG/WG 585/000 met briljant. Ring met schulpen, met een zijde gematteerd WG en een zijde GG. In het midden zitten 5 kleine briljantjes. ca 2.9 gr ø 52 Nieuw
Kavel van 2 munten: 1x zilver 1887 en 1x 1900, Engeland Victoria Cond.: ZFR
Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G
Ring WG 585/000 met 3 rijen diamanten. Wat bredere ring, 6,7 mm, met 3 rijen met briljanten verlopend in grootte totaal 0.50 crt. ca 3.8 gr ø 53
Collier GG 585/000 met munthanger. Collier met daaraan een royaal bewerkte hanger met GG fl 10,- munt, 1913. Lengte 60 cm, ca 23.4 gr
Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...
Kavel van zes munten van 1/2 gulden Nederland: 1x1930, 2x1929, 1x1909 en 1x1928 Cond.: FR
Negen verschillende zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1910-1925.
Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G
Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G
Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U