Originele Rozenburg bolle vaas ca. 1900 uit Den Haag, genummerd L135. met floraal decor (oude haarlijn) 7xø12,5cm. Cond.: R
Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen monturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat
Gravure op papier 18e eeuw, Stadt Utrecht van het paardenveld gezien 40x17cm. Cond.: R-G
L. de Jong, olieverf op linnen, veengebied 50x80cm. Cond.: R-G
Gietijzeren 19e eeuwse laarzenknecht (om laarzen uit te trekken) 19x29x23cm. Cond.: G
Erotisch keramieken kikker-sculptuur op houten sokkel. Gesigneerd J. Cock 20e eeuw in goede staat 12x18,5x7,5cm.
Duits porseleinen aap-dirigent met muziekstandaard. Gemerkt met een kroon en daaronder een Z 20e eeuw. In goede staat 10-20cm.
Mahoniehout fineer 19e eeuwse Biedermeier tafel (recentelijk gerestaureerd) in goede staat 70xø116cm.
Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G