Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.
Antieke Hollandse vitrine opzetkast midden 20e eeuw in Louis Quinze stijl. gemaakt van een massief tropische houtsoort. Zijkant met glas en in zeer goede staat (stukje lijst mist) 107x41x214cm.
Prachtige grote eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 met volle zuilen, wildvoorstellingen en drakenconsoles. In zeer goede staat 250x137x60cm.
Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.
Comtoise ca. 1850 met vouwslinger,, spillegang met wekkerwerk. Cijferplaat met bloemetje en signatuur. Compleet met vouwslinger, sleutel, gewichten en draagstoel. Comtoise is in perfecte staat 38x25x1...
Aparte antieke eikenhouten bim-bam regulateur met snijwerk, met origineel Frans ODO uurwerk met halfuurslag. 1 Smalle zijlijst is beschadigd verder in goede staat. 54x36x15cm.
Oude Hollandse Zaanse klok met mahoniehouten kast, bronzen armaturen en atlas . Kuif zit los 2e helft 20e eeuw 62x27x16cm.
Tinnen 18e eeuwse kraantjeskan (bodem gerestaureerd) 32cm. Cond.: R
Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse kleine spiegels met originele vergulding in goede staat 29x18cm.
Twee antieke ovale lijsten ca. 1900 met steendrukken in goede staat 35-37cm.
Art Deco vroege electrische pendule. Koper/vernikkelde basis. Uurwerk in rookglas-montage, beschenen door zuiltjes waarin 15 Watt lampjes zitten. deze zijn in of uit te schakelen. 18x38x8cm.
Grote vergulde bronzen pendule met putti 2e helft 20e eeuw met emaille platen met voorstellingen in 19e eeuwse stijl 45x25x19cm. Cond.: G
Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.
Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.
Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G
Ongesigneerd (uit boedel van Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen)), olieverf op linnen, stilleven met vlaamse gaai 30x48cm. Cond.: G
Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
G. Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch damesportret 60x80cm. Cond.: G
Vier delen oud speelgoed spoorwegen; 1x blikken Hornby bierwagen ca. 1930, 1x blikken Hornby takelwagen ca. 1930, 1x blikken waterbrug ca. 1930 ongemerkt en 1x Lionel kunststoffen wagon. 16-31cm. Cond...
Johannes Weiland (1856 - 1909), olieverf op linnen, boerderij aan het water met boerin 55x40cm. Cond.: G
Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.
Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880, geëlectrificeerd 55x25cm. Cond.: R