Twee oude Japanse Satusma figuren 1e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 13-13,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen siervaas ca. 1900, gesigneerd met geisha en vlinder in landschap en tekst verso. in goede staat 15,7xø7,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje 18e eeuw (deksel van latere datum), binnenrand met chip 10x16xø9cm. Cond.: R
Drie oude Chinees porseleinen gemberpotten 1e helft 20e eeuw met handbeschilderd decor van een draak, vogels, bloemen en figuren 12xø9,5cm en 12xø10cm. Cond.: G
Twee grote 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor in goede originele staat 15xø15cm. en 17xø16cm.
Oud Chinees terracotta trekpotje ca. 1930 in bladmotief met kikker en slak op het deksel, 3 maal gemerkt 8,5x14,5x7,5cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen sierborden met floraal- en gouddecor (gesigneerd, 2 minimale chips) ø21cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x dekselpot met tekst en bloemendecor (oude haarlijn) en 1x Kantonese vaas (chip) met figuren- en vogeldecor Cond.: R
Oude half Chinees porseleinen vaas, gemonteerd op houten tablet met wandophanging 20e eeuw, in goede staat 64x40cm.
Drie Chinees porselein kommen op hoge voet 20e eeuw; 2x drakendecor, gesigneerd 8,5xø8cm. en 1x floraal decor, gesigneerd 8xø8,7cm.
Drie delen 19e eeuws imari porselein; 2x bord (randschade) ø20-ø21,5cm. en 1x kom (randschade) 5xø13cm. Cond.: M
Twee 19e eeuwse satsuma porseleinen sierkommen met geisha-, figuren- en gouddecor in goede staat (1 chip) 6,5xø20cm. en 6xø18cm.
Twee oude porseleinen Royal Dux figuren (Tjechoslowakije) 20e eeuw, 1x heer en 1x dame. in goede staat ca. 23cm. Cond.: G