Duits porseleinen theemuts ca. 1900 in goede originele staat 39x25x18cm.
Zes antieke porseleinen schotels; 3x imari 19e eeuw, 1x Chinees 18e eeuw (geisha, minimale randschade) en 2x Europees met Chinees decor ø18-ø23cm. Cond.: R-G
Porseleinen 10-delig gebaksstel ca. 1980, gemerkt J.G.Z.H. met figuren- en gouddecor ø15-ø28cm. Cond.: G
Porseleinen 19e eeuwse houder met deksel. Handbeschilderd met goud- en bloemendecor. Deksel heeft chip, 18x10x8cm. Cond.: R
Handbeschilderde siervaas ca. 1900 met landschapsdecor in goede staat 27xø9cm.
Grote plateel overpot voor planten van Arnhems plateel. Firma Gebia, oprichter Klaas Vet, floraal decor. Schilder KV. (Klaas Vet) ca. 1920. 19xø26cm. Mogelijke restauratie Cond.: R
Lampetstel, 5-delig,gemerkt Societe Ceramique Maastricht. bestaande uit een water kan (beschadigd, gelijmd),wasbak, po, zeepbakje en kambakje 30xø36cm. Cond.: R