Prachtig groot handgeknoopt tapijt met diverse florale motieven, 260x210cm., Cond.:R/G
Oud Perzisch handgeknoopt Beloutch tapijt met blauw/zwart/bruin als basiskleuren in zeer goede staat 157x90cm. Cond.: G
Handgeknoopt tapijt afkomstig uit Iran, rood van kleur, 160x108cm., Cond.:G
Wollen handgeknoopt tapijt, afkomstig uit Iran. Geheel licht van kleur. 100x74cm., Cond.:G
2 Handgeknoopte Perzische tapijten. Beide zijn rood van kleur en hebben lange franjes. 185x115en 150x89cm., Cond.:G
Oud Perzisch handgeknoopt rond tapijt, geschikt voor eethoek ø203cm.
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, gereinigd, camelkleur 372-274cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt (fijn), gereinigd, pastelkleuren met blauw 142x236cm. Cond.: G
Perzisch tapijt Shirvan Azarbaidjian, handgeknoopt 165x96cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijtje roodblauw van kleur 160x116cm. Cond.: G
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt Heriz, mooi van kleur 356x260cm. Cond.: G
Handgeknoopt Iraans tapijt met rood/blauw patroon, regst. nr. 11944, 315x216cm. Cond.: R-G
Notenhouten Mariabeeld, gekroonde Madonna 15e-16e eeuw ongerestaureerd, mogelijk Zuid-Europees plattelandsatelier. Originele polychromie, handen ontbreken, 41cm. Cond.: G
Houten figuur (18e eeuw of ouder), met restpolychromie. Armen en benen missen, (Heilige Jozef?) 36cm. Cond.: G
Notenhouten beeld van Maria Magdalena met 6-kantige zalfdoos bij Jezus' graf, Neo-Gotisch 19e eeuw 44x36x20cm. Cond.: G
Heilig Kruis 18e eeuw met houtgesneden Corpus Christie. Originele polychromie in goede staat 73x33cm.
Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U
Groot bronzen figuur, gesigneerd P.J.Méne, waarschijnlijk Pierre Jules Méne 1810-1879 Frankrijk, voorstellende een Arabische ruiter met valk te paard. 71x63x25cm., Cond.:G
Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G