Oude Duitse Büschow en Beck celluloid babypop met vaste glazen ogen in goede staat (1 vinger is iets ingedrukt) 30cm. Cond.: G
Groot schaalmodel 1:12 ( Kyosho) van een BMW Z4 in uitstekende staat. Met stoffen kap die open en dicht kan.
Complete Hollandse treinenset N.S. spoorwegen, met trafo, rails, huizen en boscage. Cond.:G
Grote bronzen pendule met putto ca. 1880, Onderkant vuurverguld brons boven de figuren donker brons. 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat. 43x47x26 cm.,