Bernard Medema, olieverf op linnen, koeien bij een Hollands rivierlandschap 30x40cm. Cond.: G
Pieter Johannes Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren en gracht 24x30cm. Cond.: G
Jan Gierveld (Wierden 1935 - 2005), inkt op papier, portret van een jonge vrouw 30x19cm. Cond.: G
Jan Gierveld (Wierden 1935 - 2005), houtskool op papier, beekje met bomen 47x29cm. Cond.: G
H. Hirsch, olieverf op linnen, landschap met zandpad en berkebomen 40x50cm. Cond.: R
Frans Slager (Den Bosch 1876 - 1953 Meerhout), olieverf op linnen, gezicht op kasteel in het bos met figuur 31x21cm. Cond.: G
Louis Johan Hendrik Meijer (Amsterdam 1809 - 1866 Utrecht, diverse musea, maritiem schilder), olieverf op paneel, zeegezicht met diverse schepen en sloepen met figuren bij de kust 26x21cm. Cond.: U
D. Pelotti, olieverf op paneel, boek lezen in de strandstoel 30x40cm. Cond.: G
Joseph Bles (Den Haag 1825 - 1875 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands dorpsgezicht met vele figuren en sloep 23x17,5cm. Cond.: U
Naar Louis Apol, olieverf op linnen, winterlandschap 50x40cm. Cond.: G
Ivoren miniatuurportretje 1e helft 20e eeuw, op ivoor geschilderd portret van een biddende dame. geheel ingelijst in ivoren lijst 7,5x7,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen (scheurtjes), landschap met water en riet 30x40xcm. Cond.: G
Jenny Das 1988, gemengde techniek op papier, "Omhelsing" 30x15cm. Cond.: G
Jan Hermanus Melcher Tilmis (Maastricht 1887 - 1920 Amsterdam), olieverf op linnen, De groenburgwal 60x80cm. Cond.: G
A. van de Berg, olieverf op paneel, polderlandschap met molen aan het water 30x15cm. Cond.: G
Twee aquarellen 1989 onduidelijk gesigneerd (Hongaarse school), aquarel op papier, Hongaarse landschappen 24x16cm. en 24x14cm. Cond.: G
Corneille,olieverf op hout, houtsculptuur beschilderd, vrouw met kat bij maan. 37x29x12 cm., Cond.:G
C. Maxim 60-er jaren, olieverf op linnen, meisje met kersen 24x30cm. Cond.: G
Jan van der Leest (Rotterdam 1907 - 1971 Hengelo), olieverf op linnene, gezicht op Bad Bentheim 70x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, interieur met jonge moeder en baby in de wieg 56x65cm. Cond.: G
Monogram M(A)K 1989, aquarel op papier, stilleven met fruit en bloemen, 64x40 cm., Cond.:U