This website uses cookies

Find

Chinese Imari trekpot 7659
Chinese Imari trekpot
Starting price 120 EUR
Chinese stemcup Ø 12,8 cm. 7667
Chinese stemcup Ø 12,8 cm.
Starting price 120 EUR
Kantonese trekpot Ø 8 cm. 7697
Kantonese trekpot Ø 8 cm.
Starting price 120 EUR
Chinese vaas, H 45 cm. 7707
Chinese vaas, H 45 cm.
Starting price 120 EUR
3x Chinees Imari bord Ø 21,3 cm. 7717
3x Chinees Imari bord Ø 21,3 cm.
Starting price 120 EUR
Gemberpot (celadon) 7769
Gemberpot (celadon)
Starting price 120 EUR
Zilveren schaal (hamerslag) 165
Zilveren schaal (hamerslag)
Starting price 130 EUR
Gouden ring met zirconia's 723
Gouden ring met zirconia's
Starting price 130 EUR
Gouden ring met robijn 736
Gouden ring met robijn
Starting price 130 EUR
Vergulde bronzen tafelset, G. Mercier 2087
Vergulde bronzen tafelset, G. Mercier
Starting price 130 EUR
2 tuinbank poten van een tuinbank. 2169
2 tuinbank poten van een tuinbank.
Starting price 130 EUR
Afrikaanse tabakspijp, L 50 cm. 2194
Afrikaanse tabakspijp, L 50 cm.
Starting price 130 EUR
2x Bronzen kandelaar, H 26 cm. 2304
2x Bronzen kandelaar, H 26 cm.
Starting price 130 EUR
Franse pendule 3624
Franse pendule
Starting price 130 EUR
Etagére tafel (ingelegd) 4053
Etagére tafel (ingelegd)
Starting price 130 EUR
Mahoniehouten tafel, 1860 4102
Mahoniehouten tafel, 1860
Starting price 130 EUR
2x Delftse vaas 6056
2x Delftse vaas
Starting price 130 EUR
2x Delftse vaas 6193
2x Delftse vaas
Starting price 130 EUR
2x Kang Xi bord Ø 21,2 cm. 7709
2x Kang Xi bord Ø 21,2 cm.
Starting price 130 EUR
Zilveren vaas (Perzisch) 49
Zilveren vaas (Perzisch)
Starting price 140 EUR
Odeurflacon met gouden dop 63
Odeurflacon met gouden dop
Starting price 140 EUR
Zilveren melkkan 100
Zilveren melkkan
Starting price 140 EUR
Zilveren sigarenkoker 107
Zilveren sigarenkoker
Starting price 140 EUR
Zilveren inktstel 150
Zilveren inktstel
Starting price 140 EUR