Antieke vuurvergulde bronzen directoire/empire pendule. Frankrijk. Met bosnymf, engel, waterspinners. Breuklijn bij één poot (basement rechts) + breuk in lunette. Verder in goede staat. Acht daags uu...
19e Eeuwse Franse (Bretonse) staande klok van kastanje-hout. Met snijwerk en comtoise stations uurwerk. Circa 1870. Afmeting: H 247 cm. In goede staat.
Antieke klokkenman met twee uurwerken. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1900. Opdraaiveren goed. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Antieke Duitse geëboniseerde houten Lenzkirch pendule. Circa 1900. 1 Million 910490, met maanstand. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met engel, lyra, olielamp et cetera. Frankrijk. Circa 1820. Bijzonder mooie uitvoering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 53 cm. I...
Antiek Frans Carrara marmeren klokkenstel in Louis Seize-stijl. Messing versieringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, bel mist. Japy Freres. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuws Franse paarden boulle pendule met kariatiden, strijdwagen. Brons verguld, boulle inleg in goede staat. Gesigneerd uurwerk. Nicolas de la Vnay Paris. Uurwerk aangepast naar veersl...
Antiek bronzen wand cartel klok in rococo stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antiek vuurvergulde bronzen empire pendule. Met Griekse vrouw, lyra en piedestal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok van notenhout. Met verguld bronzen beslag. Lenzkirch A.U.G. 849650. Weekloper met halfuur-slag. Met originele sleutel. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met Sevres porseleinen plaquettes + compositie metalen klokkast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslag. Japy Freres. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek neogotische wekker met automaat. Compositie metaal. Circa 1900. Monnik trekt aan koord van torenbel. Afmeting: H 37 cm. Wijzerplaat beschadigd. In redelijk/goede staat.
Antieke Lenzkirch pendule. Albast + messing. Duitsland. 1 Million 220041. Weekloper. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antiek Franse elektrische pendule. Societe de Electrique System Milde Paris. Verguld brons + houten basement. Behoeft reiniging. Niet getest. Afmeting: H 47 cm.
Antieke elektrische bulle clock onder glazen stolp. Niet getest. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Duits porseleinen klokkenstel. Circa 1880. Sitzendorf circa 1850. Met vrouwelijke figuren, putti en roze rozen. Enkele chips bloemenkandelaars. Bij pendule mist vleugel + chips aan r...
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmeren basement + bronskleurig compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 50 cm. In goede staat.
Antiek, Carrara marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, met vergulde messing versieringen. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Japy Freres. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staa...
18e Eeuws eikenhout gestoken Rococo pendule. Dupont A. Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 61,5 cm. In goede staat.
Antiek, neo renaissance bronzen verguld klokkenstel. Frankrijk. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 57 - 61 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Met datum aanduiding en wekker. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Engelse staande klok van eikenhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Florale sepia kleurige wijzerplaat, beschildering met goud. Afmeting: H 232 cm. In goe...
Antiek neogotische wekker met automaat. Compositie metaal. Circa 1900. Monnik trekt aan koord van torenbel. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.