This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Sang de Boeuf vaas, H 29,5 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ramskoppen. Bodemerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Kanton dienblad
Starting price 80 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonees dienblad met figuren/floraal/dieren en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 27 x 24 x 1 cm. In goede staat.

Celadon vaas, H 23,2 cm.
Starting price 400 EUR

Chinese, octagonale porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Starting price 100 EUR

Vier 19e eeuws Chinees porseleinen kommen met deksel + onderzetter, Familie Verte floraal + bodemmerk. En één pot met tuin/vlinder/pioenroos decor, met bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Chinese stemcup
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen stemcup met landschap/figuren decor. Afmeting: 15,7 cm. In goede staat.

Setje kop + schotels
Starting price 120 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kop + schotels. Landschap/floraal/ goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 25 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen bloemvormige schaal met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Starting price 80 EUR

Vijf delen divers aardewerk. China. 1x Familie Verte gemberpot met bodemmerk. 1x Yixing theepot met draak + bodemmerk. 1x Porseleinen trekpot, floraal decor. 1x Dekselvaas, sepia landschap. 1x Schaal ...

Chinese vaas, H 33,6 cm.
Starting price 350 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met krijger in landschap decor. Afmeting: H 33,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 42,3 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met ijzeroxide rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 22 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen pot met floraal decor + karakter tekens decor. Gat in bodem. Gerestaureerd. Afmeting: H 13 x Ø 22 cm. In redelijke staat.

2x Kang Xi bord met zilveren beugel
Starting price 60 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.

Chinees Enre de Chine bord Ø 22,1 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen Encre de Chine bord met decor van vissende Europeaan + goud decor. Afmeting: Ø 22,1 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 13,9 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur en granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,9 cm. In goede staat.

Lot China (3x)
Starting price 50 EUR

Lot China. Antiek. Bestaande uit: 2x Celadon gemberpot met floraal decor. Messing overlay foo hond op houten console. 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 10 x 5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 15,2 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schotel met berglandschap/figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 15,2 cm. In redelijke staat.

Yixing theepot
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen yixing theepot met bloesem decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 9 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.

Satsuma schaal
Starting price 80 EUR

Antiek Japans porseleinen Satsuma schaal met geisha's in landschap/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x 11 x 11 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 20,8 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen Sung schaal met groen glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,8 cm. In goede staat.

Imari sweet meat set
Starting price 650 EUR

7-Delige Imari porsleinen sweet meat set met coulissen decor. Twee delen gelijmd. Afmeting: 11,5 - 14 cm. In redelijk goede staat.

Grote Japanse Imari schotel Ø 40 cm.
Starting price 80 EUR

Grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari schotel met houten houder. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.

Imari scheerbekken Ø 26,8 cm.
Starting price 300 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 26,8 cm. In goede staat.

Lot Kutani
Starting price 100 EUR

Groot lot Kutani porselein. 19e Eeuw. Onder andere; wierookbrander, pijpvazen, kommen, kopjes/schotels et cetera. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

Satsuma beeld
Starting price 120 EUR

Antiek Japans porseleinen Satsuma figuur/quan yin, met goud decor + bodemmerk. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.