Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met dorpsgezicht decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Engels Worchester porselein. Bestaande uit: Cake schaal met floraal decor, chips bloemen. Theepot met floraal decor, haarlijn tuit + chip bloem. Afmeting: 16 - 27 cm. In redelijks...
Duits Rosenthal porseleinen figuur. Koning te paard. Circa 1980. Afmeting: 26 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Groot bisquit porseleinen figuur. Vrouw met Amor. 20e Eeuw. Eén stukje guirlande los erbij. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude porseleinen Wallendorf figuren. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.
Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Antiek keramieken jugendstil vaas met messing floraal decor. Circa 1900. Mogelijk ontwerp van Peter Behrens. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
8x 18e - 19e Eeuwse tegels in eikenhouten lijsten in cirkel. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.
3x 4-Pas tegeltableau. 1x Bloempot, blauw. 1x Bloempot, mangaan. 1x Landschap in cirkel, mangaan. In goede staat.
15 Stuks waterlandschap tegels in cirkel. Blauw. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse schotels. Pauw schotels. Door de Porcelyne Claeuw. Randschade. Afmeting: Ø 31,8 cm. In redelijke staat.
Acht-delige Hollandse likeurset. Bestaande uit: Karaf, zes glaasjes en een tablet. Handbeschilderd met landschappen + zeegezicht decor. Circa 1900. Afmeting: 24 - Ø 22 cm. In goede staat.
Twee delen glaswerk. 20e Eeuw. 1x Murano glazen lampenvoet. 1x Lalique France gesatineerde glazen lampenvoet met lichtgroene kap. Afmeting: H 27 - 32 cm. In goede staat.
Bronzen, erotische vrouwe justitia op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen tazza met Romeinse figuren voorstelling. Door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 8 x Ø 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhout gestoken figuur. Boer met korenschoven. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws compositie metalen figuur met originele polychromie + geëboniseerde houten console. Frankrijk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen eekhoorn geplaatst op houtbelijmde sokkel. Circa 1920. Ontwerp Johannes Bosma. 1879 - 1960. Afmeting: 20 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Oude Chinees gestoken hocker van hardhout met ranken en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.
Antiek empire mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Lichte schades. Afmeting: 147 x 100 x 48 cm. In redelijke staat.
Antieke octagonale handwerktafel van iepenhout. Met snijwerk poot + vakverdeling. Circa 1870. Afmeting: 74 x 42 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws Ottomaanse dekenkist van teakhout. Geheel met koper beslagen deksel + drie lades. Afmeting: 130 x 55 x 56 cm. In goede staat.
Engelse armleunstoel met lichte florale bekleding. Noten. Circa 1860. Afmeting: 107 x 70 x 70 cm. In goede staat.