This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Bronzen mus, 1900
Starting price 150 EUR

Bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Mus op tak + insecten. Ongemerkt. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Olifant
Starting price 150 EUR

Antiek bronzen beeld. Olifant. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 18,5 x 23,5 x 9,5 cm. In goede staat.

Terracotta vaas
Starting price 140 EUR

Antiek gesigneerde jugendstil terracotta vaas met drinkende dame. R. Autili. Circa 1900. Scheur in basement onder bodem. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.

Houten beeld, Bacchus
Starting price 140 EUR

Houtgestoken bacchus bij boomstronk. 19e Eeuw. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Erotische vrouwe justitia
Starting price 120 EUR

Bronzen, erotische vrouwe justitia op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen schaal, E. Picault
Starting price 120 EUR

19e Eeuws bronzen tazza met Romeinse figuren voorstelling. Door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 8 x Ø 28 cm. In goede staat.

Houten beeld, Boer met korenschoven
Starting price 120 EUR

19e Eeuws notenhout gestoken figuur. Boer met korenschoven. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Beeld van geleerde
Starting price 120 EUR

19e Eeuws compositie metalen figuur met originele polychromie + geëboniseerde houten console. Frankrijk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur van Johannes Bosma, 1925
Starting price 120 EUR

Art Deco bronzen eekhoorn geplaatst op houtbelijmde sokkel. Circa 1920. Ontwerp Johannes Bosma. 1879 - 1960. Afmeting: 20 x 15 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, H 51 cm.
Starting price 100 EUR

Bronzen engel. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

5x Jacque Germans
Starting price 100 EUR

Vijf keramische werken van Jacque Germans. Onder meer; vrouwelijk naakt + paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 21,5 cm. In goede staat.

Damesbuste, door Koos v.d. Kaaij
Starting price 100 EUR

Terracotta damesbuste door Koos v.d. Kaaij. 1899 - 1976. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 1900
Starting price 100 EUR

Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Antieke terracotta tijger, 1900
Starting price 100 EUR

Antieke terracotta tijger. Duitsland. Circa 1900. Gesigneerd Richter. Afmeting: 30 x 39 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen jockey
Starting price 100 EUR

Bronzen jockey te paard, op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 29 x 8 cm. In goede staat.

Twee delen brons
Starting price 100 EUR

Twee delen antiek brons. 1x Plaquette Dr. H. Colijn, Ubbink & Co. Doesburg. 1x Baby op marmeren basement. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Ridder te paard
Starting price 100 EUR

Zwaar, massief compositie metalen figuur. Ridder te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 38 x 15 cm. In goede staat.

2x Vogel figuur
Starting price 100 EUR

Twee vogel figuren. 1x Gesatineerde glazen vogel, Vannes France. 1x Bronzen vogel figuur, Favi. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Decoratieve bronzen kat, H 45 cm.
Starting price 100 EUR

Decoratieve bronzen kat in Egyptische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Houten beeld, St. Nicolaas
Starting price 100 EUR

18e - 19e Eeuws houtgestoken St. Nicolaas beeld met polychromie. Eén onderarm mist. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Bronzen kat in Botero-stijl
Starting price 90 EUR

Bronzen kat in Botero-stijl, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 30 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Danseres
Starting price 90 EUR

Bronzen danseres op zwart marmeren basement. Naar August Moreau. 21 Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw (Egypte)
Starting price 80 EUR

Bronzen beeld. Egyptische vrouw, geplaatst op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw met pet
Starting price 80 EUR

Bronzen dame met pet, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.