This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Kapitale Familie Rose dekselpot, H 72 cm.
Starting price 3.000 EUR

Zeer grote 18e eeuws Chinees porseleinen dekselpot met familie rose decor, blauw glazuur en goud decor. Zes tekens bodemmerk. Eén chip deksel. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Lot met 18 gesneden beeldjes (been)
Starting price 2.750 EUR

Verzameling van 18 stuks Japanse, uit been vervaardigde, okimono's. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas, H 32,3 cm.
Starting price 2.500 EUR

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...

Chinese wandvaas, H 20 cm.
Starting price 2.500 EUR

Zéér gedetailleerde Chinees porseleinen familie rose wandvaas met geiten/figuur/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Koreaanse vaas met bamboe decor
Starting price 2.000 EUR

Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, Ø 26,7 cm.
Starting price 2.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/kraanvogel decor. Gebruikssporen + randfrit. Géén beschadigingen. Afmeting: H 22,4 x Ø 26,7 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese schotel Ø 39,4 cm.
Starting price 1.700 EUR

Kapitale Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/figuren/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Met bodemmerk. Veel randfrit. Afmeting: Ø 39,4 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese vaas op hocker
Starting price 1.700 EUR

Kapitale Chinees porseleinen kang xi dekselpot met hocker. 17e - 18e Eeuw. Floraal decor. Onderrand deksel beschadigd, scherven aanwezig. Afmeting vaas: H 63 cm. Afmeting hocker: H 53 cm. In redelijk/...

Grote staande boeddha, H 204 cm.
Starting price 1.650 EUR

Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen. 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.

Yixing theepot Ø 9 cm.
Starting price 1.600 EUR

Antiek Chinees porseleinen yixing trekpot met druivenranken/eekhoorn decor. Tuit beschadigd, chip binnenrand deksel. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen boeddha
Starting price 1.600 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met patina. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Paar Kang Xi schotels.
Starting price 1.600 EUR

Een paar 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi schotels met floraal/coulissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Chips. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam groot Imari kaststel
Starting price 1.600 EUR

Zeldzaam groot 5-delig Japans imari porseleinen kaststel. 18e - 19e Eeuw. Kaststel met feniks/floraal/reliëf/goud decor. Eén (smalle) vaas bovenrand gelijmd. Rest goed. Afmeting: H 44 - 53 cm.

Chinese maanvaas
Starting price 1.500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met roze draak. Bodemmerk. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40 cm.
Starting price 1.500 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose vaas met kostbaarheden/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese schaal met draak Ø 27,2 cm.
Starting price 1.500 EUR

Chinees porseleinen pot met draak/feniks decor. Afmeting: 15 x Ø 27,2 cm. In goede staat.

Chinese bronzen wierookbrander
Starting price 1.500 EUR

Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 31,4 cm.
Starting price 1.500 EUR

16e - 17e Eeuws Chinees porseleinen schotel met figuren in coulissen decor. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 17,4 cm.
Starting price 1.500 EUR

Zware oude/antieke Chinees porseleinen vaas. Vogels in tuin decor. Gebruikssporen, maar geen schade. Afmeting: H 18,5 x Ø 17,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40,8 cm.
Starting price 1.500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose drakenvaas met diverse gekleurde draken/floraal decors (emaille). Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40,8 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese vaas, H 42 cm.
Starting price 1.400 EUR

Zeldzame antieke vierkante Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Bovenrand schade + gat in bodem. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 43,5 cm.
Starting price 1.250 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha met vergulding
Starting price 1.250 EUR

Grote oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

Chinese flambé vaas, H 30, 2 cm.
Starting price 1.200 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met oren. Paars. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.