This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Weens bronzen figuur, 1900
Starting price 400 EUR

Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Tapijtverkoper. Met polychromie. Gemerkt Bergmann. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Beeld Amedeo Gennarelli
Starting price 400 EUR

Terracotta figuur, Amedeo Gennarelli. 1881 - 1993. Knielend vrouwelijk naakt. Geplaatst op mahoniehouten basement. Afmeting: 32 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Weens bronzen kameel
Starting price 400 EUR

Antiek Weens bronzen kameel met ruiter. Circa 1900. Met polychromie. Gemerkt K.K. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Beeld van Griekse dame, H 71 cm.
Starting price 375 EUR

Antiek 19e eeuws compositie metalen figuur. Griekse dame met muziekinstrument. Op piedestal. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Bronzen heren buste, H 25 cm.
Starting price 350 EUR

19e Eeuws bronzen buste op marmeren basement. Edele heer met hoed. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Smid met aambeeld
Starting price 300 EUR

Antiek bronzen figuur door Julius Paul Schmidt Felling, 1835 - 1920. Voorzien van gietstempel. Smid met aambeeld, geplaatst op marmeren sokkel. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Balinees beeld, H 135 cm.
Starting price 300 EUR

Zeer groot Indonesisch/Balinees hardhouten gesneden figuur. Traditionele danser + danseres. 20e Eeuw. Afmeting: H 135 cm. In goede staat.

2x Auguste Moreau vaas
Starting price 300 EUR

Twee grote Franse antieke August Moreau vazen. Jugendstil. Met lissen/vogels/vlinders/libelle decor. Zeer zware metalen uitvoering. Regulé gietstempels. Afmeting: H 44 cm. Minimale beschadigingen. In ...

Bronzen hondjes, 1920
Starting price 300 EUR

Bronzen art deco figuur op marmeren basement. Border collies. Circa 1920. Afmeting: 21 x 27 x 13 cm. In goede staat.

Buste, G. van Vaerenbergh
Starting price 300 EUR

Antiek marmeren buste van een jonge dame, door Gustave van Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Bronzen damesbuste, 1900
Starting price 300 EUR

Antiek bronzen buste op onyx basement. Frankrijk. Circa 1900. Damesbuste. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Art Deco boekensteun
Starting price 250 EUR

Twee antieke art deco metalen boekensteunen met marmer en eekhoorns. Circa 1920. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Antieke tafellamp, 1900
Starting price 250 EUR

Antieke tafellamp met glasblazer, 'Souffleur de Verre par rousseau'. Frankrijk. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Mariabeeld, H 101 cm.
Starting price 250 EUR

Groot Maria beeld van terracotta met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.

Beeld van Heilige Antonius, H 86 cm.
Starting price 250 EUR

Groot gipsen beeld van Heilige Antonius met kindje Jezus. Originele polychromie. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

Maria beeld, H 72 cm.
Starting price 250 EUR

Groot (zittend) Maria beeld met kindje Jezus. 19e Eeuw. Originele polychromie. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Man met korf
Starting price 225 EUR

Groot Chinees bronzen beeld van man met korf. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Starting price 200 EUR

Lorina, Bronzen meeuw
Starting price 200 EUR

Zware, grote bronzen meeuw op marmeren sokkel. Gesigneerd Lorino. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 60 x 24 cm. In goede staat.

Bronzen pelikaan
Starting price 200 EUR

Bronzen pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

J. Loriot, Figurengroep met sternen
Starting price 200 EUR

Antieke Franse figurengroep op zwart marmeren basement. Sternen (zeevogels). Door J. Loriot. (Regulé). Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 47 x 76 x 44 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame
Starting price 200 EUR

Groot figuur van brons, dame met vaandelstok. 20e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Antiek beeld met wereldbol, 1900
Starting price 160 EUR

Antiek compositie metalen figuur met draaibare wereldbol. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame op rots
Starting price 150 EUR

Bronzen figuur. Naakte dame op rots. Gesigneerd Rossi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 64 x 22 cm. In goede staat.