Zilveren bonbonschaaltje, 800/000, met scharnieren hengsel. Ronde geciseleerde schaal met bloemmotieven. De bodem is met hamerslagmotief. 13x10cm. ca. 70gr.
Drie zilveren miniaturen, bakker, muzikant, venter 835/000. ca. 29 gr. Cond:U
Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm