Zilveren (835/000) miniatuur van een visser in roeiboot met losse hengel en gevangen vis, Nederlands gekeurd.
Fraaie antieke Engelse zilveren (835/000) klontentang, geheel glad anno 1818
Kristallen glaasje op zilveren (835/000) voet, Mr. W. Burger & Zn - Haarlem en 1x kristallen glas met florale graveringen van pauwen op zilveren (835/000) voet, Mr. M.A.M. v/d Bersselaar - Udenhout
Zilveren (835/000) miniatuur van man als lantaarnaansteker met ladder op de schouder, Nederlands gekeurd.
Antieke zilveren (835/000) suikerstrooilepel met fraaie bak en gedreven gegraveerde gecontourneerde steel. Mr. H. v/d/ Ree - Schoonhoven anno 1850.
Stel zilveren (800/000) kaasduimen met fraaie bloemen en gemerkt "PAMOR"
A. Blätter ca. 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, bulderende eland 118x80cm. Cond.: G