Cor Sobel. 1899 - 1984. Hollands landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 60-er Jaren. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.
Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 43 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. Hollandse School. 1946 - . Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 40 cm. In goede staat.
F. de Wit. Circa 1920. Ploegende boer op akker met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1977. Met pseudoniem Bart van Lingen. Poldergezicht met visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 48 cm. In goede staat.
G. van Donk. Circa 1900. Hollandse School. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
G. Wuthrich. Circa 1880. Oostenrijkse School. Berglandschap met wilde rivier en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Damesportret met gouden sieraden. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 41 cm. In goede staat.
Larij. Mogelijk Jan Larij. 1879 - 1962. Zwerfkeien met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 22 cm. In goede staat.
Ton Anconé. 1919 - 1987 Oldenzaal. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Matthieu Wiegman. 1886 - 1971. Bedelaar + figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Noordkaap Terschelling. Kleuren houtsnede op papier. Afmeting: H 13 x B 42 cm. In goede staat.
Jaap Hillenius. 1934 - 1999. Rozen en lissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 B 50 cm. In goede staat.
Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Vrouw met liefdesbrief in bos. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse pastel tekeningen, dames portretten. 1x Onduidelijk, 1685. 1x Monogram onduidelijk. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote map met zeer veel werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Circa 100 werken of meer. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Koe in landschap. Mogelijk Kees van Bohemen. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 14/200. 1954 - 2002. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.
Jacob ven Rossum. 1881 - 1963. Boerderij met waterput en bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Kasteel Cannenburg in Vaassen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 23 cm. In goede staat.
Theophile de Bock. 1851 - 1904. Bosgezicht met beek. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
Ton Schulten. Nr. 127/180. Zonovergoten coulissenlandschap 1999. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 41 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1900. Zusters lezen liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
Franse School. Parijs. Circa 1900. Dame met parasol. Aquarel op papier in de stijl van Dmerque. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Tonny Holsbergen. 1952 - . Dame met hoed. Pastel op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 53/200. Naakte vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Bospad. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.
Frans v.d. Heide. Tweede helft 20e eeuw. Platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25,3 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Titel: Oude schuur 1945. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Antoon Kruysen. 1898 - 1977. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Norman Wilkinson. 1878 - 1971. Engeland. Vrachtschip bij roeiboot. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
Johan Briedé. 1885 - 1980. 4x Grafiek. Landschappen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hongaarse School. Interieur met figuren. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met schuur, kippen en bijenkorven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Waarschijnlijk vroeg werk van deze schilder. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 56 cm. In goede staat.
Wim Borkent. Deventer. 1905 - 1981. Stilleven met druiven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Lot met circa 110 antieke, 18e eeuwse gravures van vogelsoorten in diverse landen. Francois Nicolais Martinet. 1725 - 1804. Afmeting: 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Tonnis van Essen. Herkomst uit galerie Almelo. Tuinfeest met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 70 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Zeilboten op het Markermeer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Circa 1900. Dame speelt piano in woonkamer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Lotti. Herman Brood stijl. Titel: Family of 5. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 149 cm. In goede staat.
Russische School. 20e Eeuw. Verso gesigneerd. Landschap in de stijl van Salvador Dali. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.
2x Hollandse School. 1x Monogram M.v.W., Havengezicht (zwarte inkt). 1x P.M. Brouwer Fecit, 1819 - 1886. Aquarel landschap. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Fedor van Kregten. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In redelijke staat.
Vier schetsen van Aat Veldhoen. 1934 - 2018. Schetsen 60-er jaren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lithografie Jan Toorop, 1905. 1858 - 1928. Figuren in fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.
N. Beek. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren aan eettafel. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 54 x B 78 cm. In goede staat.
Th. Penning. Hollandse School. Drents landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
H. Lorrach Fecit. Circa 1900. Duitse School. Berglandschap met beek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 12,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
R. Coulon. 20e Eeuw. Franse School. Zeilboten in haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
Ad. CE. Guntsert. 1947. Hollandse School. Portret meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.
Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Vijf landarbeiders in Haute Savoie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Landarbeiders in gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 70 cm. In goede staat.
Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Trekpaard bij kar. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Zeer veel werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Onder meer veel studiewerken en andere werken. Zwarte inkt op papier. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Circa 80 stuks. Af...
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 1x Kleurrijke abstracte compostie. 1x Abstracte compositie in zwart/wit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 35 cm. / H 75 x B 50 cm. In ...
Grote 19e eeuwse steendruk. Napoleon op dek. Etched by B.J. Steene. Vochtvlekken. Afmeting: H 68 x B 93 cm. In redelijke staat.
Agnes van Stolk. 1898 - 1980. Stilleven. Keukengerei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Alfred Alexander Göckel. Lüdinghausen 1952. Duitse School. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 40 cm. In goede staat.
Alfred Alexander Göckel. Lüdinghausen 1952. Duitse School. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 56 cm. In goede staat.
W. Stewart. Engelse School. Vissersboten en vissers op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Zeegezicht naar 19e eeuws voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 51 cm. Verf laat los. In redelijke staat.
Twee antieke Hollandse gravures. 1x Gehoorzaal. 1x Zaal der natuurkunde. Reinier Vinkeles sculp. 1741 - 1816. Vochtvlek moetrand. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
P. Dankers. Circa 1930. Hollandse School. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Otto Hetterscheid, 1967. 1927 - 2010. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Collage. Afmeting: H 45 x B 41 cm. In goede staat.
Herbert Götzinger. 1928 - 1976. Duitse School. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 36 x B 51cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Kustgezicht met huis, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In redelijke staat.
Pendant van J.G.L. Elsen 1906. Hollandse School. Hollandse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 1x Abstracte figuratieve compositie. 1x Kleurrijke abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 53 x B 30 cm. H 63 x B 48 cm. In go...
Corneille. 1996. 1922 - 2010. Nr. 110/200. Vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Nalatenschap Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap met spoorbrug. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Jan Wiegers. 1893 - 1959. Herenportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.
Twee moderne bloem stillevens. Monogram M. 2002. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Twee werken van Anton Rooskens. 1906 - 1976. 1x Vogelman, 1975. 1x Zingende vogel, 1975. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.
Tinus de Jongh. Circa 1920. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
D. Pelotti. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling naar Max Liebermann. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler, 1993. 1918 - 2002. Bosschage. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Bosgezicht met hekwerk en figuur. Sepia op papier. Afmeting: H 45 x B 58 cm. In goede staat.
Jan Murk de Vries. 1919 - 2015 Harlingen. Landschap Noorwegen. Olieverf op linnen. Eén restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Portret van een heer met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 101 x B 71 cm. In goede staat.
Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
L.G. Melis. Hollandse School. 1935 - 1958. 50-er Jaren tennisspeler. Pastel op papier. Afmeting: H 93 x B 63 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Haven bij Veere. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.