This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Cor Sobel, Bloembollenvelden
Starting price 150 EUR

Cor Sobel. 1899 - 1984. Hollands landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstract,
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd. 60-er Jaren. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.

Gerard van Lerven, Vaas met bloemen
Starting price 150 EUR

Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 43 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Starting price 150 EUR

Thomas Heesakkers. Hollandse School. 1946 - . Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 40 cm. In goede staat.

F. de Wit, Ploegende boer op akker
Starting price 150 EUR

F. de Wit. Circa 1920. Ploegende boer op akker met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Poldergezicht met visser
Starting price 150 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1977. Met pseudoniem Bart van Lingen. Poldergezicht met visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 48 cm. In goede staat.

G. van Donk, Bomschuit op strand met vissersvolk
Starting price 150 EUR

G. van Donk. Circa 1900. Hollandse School. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

G. Wuthrich, Berglandschap
Starting price 150 EUR

G. Wuthrich. Circa 1880. Oostenrijkse School. Berglandschap met wilde rivier en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Damesportret met gouden sieraden. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 41 cm. In goede staat.

Larij, Zwerfkeien met wandelaar
Starting price 150 EUR

Larij. Mogelijk Jan Larij. 1879 - 1962. Zwerfkeien met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 22 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Vaas met bloemen
Starting price 150 EUR

Ton Anconé. 1919 - 1987 Oldenzaal. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

M. Wiegman, Bedelaar en figuren
Starting price 150 EUR

Matthieu Wiegman. 1886 - 1971. Bedelaar + figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

S. Dijkstra, Noordkaap Terschelling
Starting price 150 EUR

Noordkaap Terschelling. Kleuren houtsnede op papier. Afmeting: H 13 x B 42 cm. In goede staat.

Jaap Hillenius, Rozen en lissen
Starting price 150 EUR

Jaap Hillenius. 1934 - 1999. Rozen en lissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 B 50 cm. In goede staat.

Jan Knikker Jr., Vrouw met liefdesbrief in bos
Starting price 150 EUR

Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Vrouw met liefdesbrief in bos. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.

2x 17e Eeuwse tekening
Starting price 150 EUR

Twee 17e eeuwse pastel tekeningen, dames portretten. 1x Onduidelijk, 1685. 1x Monogram onduidelijk. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Map met diverse werken Eef de Weerd
Starting price 150 EUR

Grote map met zeer veel werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Circa 100 werken of meer. In goede staat.

J. van Delden, Rotterdams haven met schepen
Starting price 150 EUR

J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Koe in landschap
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Koe in landschap. Mogelijk Kees van Bohemen. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstract
Starting price 150 EUR

Jan te Wierik. 14/200. 1954 - 2002. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.

Jacob van Rossum, Boerderij met bloemenpracht
Starting price 150 EUR

Jacob ven Rossum. 1881 - 1963. Boerderij met waterput en bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

W.J. Pasman, Boerderij met boer, boerin en kippen
Starting price 150 EUR

W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Charles Dankmeijer, Kasteel Cannenburg Vaassen
Starting price 150 EUR

Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Kasteel Cannenburg in Vaassen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 23 cm. In goede staat.

Theophile de Bock, Bosgezicht met beek
Starting price 150 EUR

Theophile de Bock. 1851 - 1904. Bosgezicht met beek. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Zonovergoten coulissen landschap
Starting price 150 EUR

Ton Schulten. Nr. 127/180. Zonovergoten coulissenlandschap 1999. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 41 cm. In goede staat.

Duitse School, Zuster lezen liefdesbrief
Starting price 150 EUR

Duitse School. Circa 1900. Zusters lezen liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

Aquarel, Dame met parasol
Starting price 140 EUR

Franse School. Parijs. Circa 1900. Dame met parasol. Aquarel op papier in de stijl van Dmerque. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Starting price 140 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch Hollands stadsgezicht
Starting price 120 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.

Leo Scheen, Haven van Rotterdam
Starting price 120 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Leo Scheen, Haven van Rotterdam
Starting price 120 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Tonny Holsbergen, Dame met hoed
Starting price 120 EUR

Tonny Holsbergen. 1952 - . Dame met hoed. Pastel op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met oester
Starting price 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met fruit
Starting price 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met citroen
Starting price 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, vrouw met duif
Starting price 120 EUR

Guillaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 53/200. Naakte vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Maria Philippina Bilders-van Bosse, Bospad
Starting price 120 EUR

Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Bospad. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.

Frans v.d. Heide, Platbodem op volle zee
Starting price 120 EUR

Frans v.d. Heide. Tweede helft 20e eeuw. Platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25,3 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Oude schuur
Starting price 120 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Titel: Oude schuur 1945. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Damesportret
Starting price 120 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.

Antoon Kruysen, Vaas met zonnebloemen
Starting price 120 EUR

Antoon Kruysen. 1898 - 1977. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Norman Wilkinson, Vrachtschip bij roeiboot
Starting price 100 EUR

Norman Wilkinson. 1878 - 1971. Engeland. Vrachtschip bij roeiboot. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

4x Johan Briedé, Landschappen
Starting price 100 EUR

Johan Briedé. 1885 - 1980. 4x Grafiek. Landschappen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Interieur met figuren
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hongaarse School. Interieur met figuren. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met schuur, kippen en bijenkorven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Landschap met herder en schapen
Starting price 100 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Waarschijnlijk vroeg werk van deze schilder. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 56 cm. In goede staat.

Wim Borkent, Stilleven
Starting price 100 EUR

Wim Borkent. Deventer. 1905 - 1981. Stilleven met druiven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.

Lot div. gravures (vogels)
Starting price 100 EUR

Lot met circa 110 antieke, 18e eeuwse gravures van vogelsoorten in diverse landen. Francois Nicolais Martinet. 1725 - 1804. Afmeting: 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

T. van Essen, Tuinfeest met figuren
Starting price 100 EUR

Tonnis van Essen. Herkomst uit galerie Almelo. Tuinfeest met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 70 cm. In goede staat.

P. de Regt, Zeilboten op Markermeer
Starting price 100 EUR

Pieter de Regt. 1877 - 1960. Zeilboten op het Markermeer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, Dame speelt piano in woonkamer
Starting price 100 EUR

Onduidelijk monogram. Circa 1900. Dame speelt piano in woonkamer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 49 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Winterlandschap
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.

Lotti, Family of 5
Starting price 100 EUR

Lotti. Herman Brood stijl. Titel: Family of 5. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 149 cm. In goede staat.

Russische School, Landschap in stijl van Salvador Dali
Starting price 100 EUR

Russische School. 20e Eeuw. Verso gesigneerd. Landschap in de stijl van Salvador Dali. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.

2x Hollandse School, Havengezicht + landschap
Starting price 100 EUR

2x Hollandse School. 1x Monogram M.v.W., Havengezicht (zwarte inkt). 1x P.M. Brouwer Fecit, 1819 - 1886. Aquarel landschap. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Fedor van Kregten, Landschap met schapen en herder
Starting price 100 EUR

Fedor van Kregten. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In redelijke staat.

4x Aat Veldhoen, Schetsen
Starting price 100 EUR

Vier schetsen van Aat Veldhoen. 1934 - 2018. Schetsen 60-er jaren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Lithografie Jan Toorop, Figuren in fabriek
Starting price 100 EUR

Lithografie Jan Toorop, 1905. 1858 - 1928. Figuren in fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.

N. Beek, Boeren interieur met figuren aan eettafel
Starting price 100 EUR

N. Beek. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren aan eettafel. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 54 x B 78 cm. In goede staat.

Th. Penning, Drents landschap
Starting price 100 EUR

Th. Penning. Hollandse School. Drents landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Hendrick Vader, Visservolk bij bomschuit op strand
Starting price 100 EUR

Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

H. Lorrach Fecit, Berglandschap met beek
Starting price 100 EUR

H. Lorrach Fecit. Circa 1900. Duitse School. Berglandschap met beek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 12,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

R. Coulon, Zeilboten in haven
Starting price 100 EUR

R. Coulon. 20e Eeuw. Franse School. Zeilboten in haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.

Ad CE. Guntsert, Portret meisje
Starting price 100 EUR

Ad. CE. Guntsert. 1947. Hollandse School. Portret meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.

Jacob Eriks, Vijf landaArbeiders
Starting price 100 EUR

Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Vijf landarbeiders in Haute Savoie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Jacob Eriks, Landarbeiders in gebergte
Starting price 100 EUR

Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Landarbeiders in gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 70 cm. In goede staat.

Jacob Eriks, Trekpaard bij kar
Starting price 100 EUR

Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Trekpaard bij kar. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Diverse werken van Eef de Weerd
Starting price 100 EUR

Zeer veel werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Onder meer veel studiewerken en andere werken. Zwarte inkt op papier. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Circa 80 stuks. Af...

2x Eef de Weerd, Abstract
Starting price 100 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 1x Kleurrijke abstracte compostie. 1x Abstracte compositie in zwart/wit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 35 cm. / H 75 x B 50 cm. In ...

B.J. steene, Napoleon op dek
Starting price 100 EUR

Grote 19e eeuwse steendruk. Napoleon op dek. Etched by B.J. Steene. Vochtvlekken. Afmeting: H 68 x B 93 cm. In redelijke staat.

Agnes van Stolk, Stilleven
Starting price 100 EUR

Agnes van Stolk. 1898 - 1980. Stilleven. Keukengerei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Alfred Alexander Göckel, Abstracte compositie
Starting price 100 EUR

Alfred Alexander Göckel. Lüdinghausen 1952. Duitse School. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 40 cm. In goede staat.

Alfred Alexander Göckel, Abstracte compositie
Starting price 100 EUR

Alfred Alexander Göckel. Lüdinghausen 1952. Duitse School. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 56 cm. In goede staat.

W. Stewart, Vissersboten en vissers op zee
Starting price 100 EUR

W. Stewart. Engelse School. Vissersboten en vissers op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Zeegezicht
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Zeegezicht naar 19e eeuws voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 51 cm. Verf laat los. In redelijke staat.

2x Antieke gravure
Starting price 100 EUR

Twee antieke Hollandse gravures. 1x Gehoorzaal. 1x Zaal der natuurkunde. Reinier Vinkeles sculp. 1741 - 1816. Vochtvlek moetrand. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.

P. Dankers, Bosgezicht met boerderij
Starting price 100 EUR

P. Dankers. Circa 1930. Hollandse School. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Otto Hetterscheid, Abstract
Starting price 100 EUR

Otto Hetterscheid, 1967. 1927 - 2010. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Collage. Afmeting: H 45 x B 41 cm. In goede staat.

Herbert Götzinger, Abstract
Starting price 100 EUR

Herbert Götzinger. 1928 - 1976. Duitse School. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 36 x B 51cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Kustgezicht
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Kustgezicht met huis, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In redelijke staat.

2x J.G.L. Elsen, Hollands landschap
Starting price 100 EUR

Pendant van J.G.L. Elsen 1906. Hollandse School. Hollandse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Starting price 100 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 1x Abstracte figuratieve compositie. 1x Kleurrijke abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 53 x B 30 cm. H 63 x B 48 cm. In go...

Corneille, Vrouw met duif
Starting price 100 EUR

Corneille. 1996. 1922 - 2010. Nr. 110/200. Vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Berglandschap met spoorbrug
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. Nalatenschap Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap met spoorbrug. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

J. Wiegers, Portret
Starting price 100 EUR

Jan Wiegers. 1893 - 1959. Herenportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.

2x Modern werk, 2x Bloemstilleven
Starting price 100 EUR

Twee moderne bloem stillevens. Monogram M. 2002. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.

2x A. Rooskens, Vogelman + Zingende vogel
Starting price 100 EUR

Twee werken van Anton Rooskens. 1906 - 1976. 1x Vogelman, 1975. 1x Zingende vogel, 1975. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.

T. de Jongh, Grachtengezicht Amsterdam
Starting price 100 EUR

Tinus de Jongh. Circa 1920. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

D. Pelotti, Voorstelling naar Max Liebermann
Starting price 100 EUR

D. Pelotti. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling naar Max Liebermann. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Agnes van den Brandeler, Boscage
Starting price 100 EUR

Agnes van den Brandeler, 1993. 1918 - 2002. Bosschage. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.

Agnes van den Brandeler, Bosgezicht met hekwerk en figuur
Starting price 100 EUR

Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Bosgezicht met hekwerk en figuur. Sepia op papier. Afmeting: H 45 x B 58 cm. In goede staat.

J.M. de Vries, Landschap Noorwegen
Starting price 100 EUR

Jan Murk de Vries. 1919 - 2015 Harlingen. Landschap Noorwegen. Olieverf op linnen. Eén restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

Fedor van Kregten, Portret heer
Starting price 100 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Portret van een heer met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 101 x B 71 cm. In goede staat.

C.J. Mension, Portret collie hond
Starting price 100 EUR

Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

L.G. Melis, Tennisspeler
Starting price 100 EUR

L.G. Melis. Hollandse School. 1935 - 1958. 50-er Jaren tennisspeler. Pastel op papier. Afmeting: H 93 x B 63 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Haven bij Veere
Starting price 90 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Haven bij Veere. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.