Klaas Bernink. 1977. 1913 - 1996. Boerderij bij Steenwijkerwold. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Fantasie figuren compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 64 x B 81 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Twee jachthonden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Hollandse School. Boerderij met veel figuren aan rivier. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken in lucht. Afmeting: H 35 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
Emmy Meijer, W. 23. 1866 - 1940 Worpswede. Landschap met boerderij en bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Edmondo Bacci. 1913 - 1989. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 70 x B 70 cm. In redelijke staat.
Jan Hovener. 1936. Stilleven met moederpoes en spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jacobus Nic. Tjarda van Starkenborgh. 1822 - 1895. Koeien in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1992. 1913 - 1996 Glanerburg. Haven Enschede V. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1978. 1913 - 1996. De molen van Veere. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Carel van Rooijen. 1945 - . Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Monogram V.D.S.B. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk jeugdwerk van de Sande Bakhuyzen. Landschap met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen, 1863. 1806 - 1881. Landschap met pluimvee, kalkoen, pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In redelijke staat.
J.B. Tom. 1813 - 1894. Landschap met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.
Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.
Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.
Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Zeilboten op kalme zee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Arie Joh. Lamme. 1812 - 1900. Interieur met familie bij kinderbed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 52c m. In goede staat.
Monogram J.H.K. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk J.H. Koekkoek. 1778 - 1851. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.