This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

G. van Donk, Bomschuit op strand met vissersvolk
Starting price 150 EUR

G. van Donk. Circa 1900. Hollandse School. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Poldergezicht met visser
Starting price 150 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1977. Met pseudoniem Bart van Lingen. Poldergezicht met visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 48 cm. In goede staat.

F. de Wit, Ploegende boer op akker
Starting price 150 EUR

F. de Wit. Circa 1920. Ploegende boer op akker met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Starting price 150 EUR

Thomas Heesakkers. Hollandse School. 1946 - . Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 40 cm. In goede staat.

Gerard van Lerven, Vaas met bloemen
Starting price 150 EUR

Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 43 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstract,
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd. 60-er Jaren. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.

Cor Sobel, Bloembollenvelden
Starting price 150 EUR

Cor Sobel. 1899 - 1984. Hollands landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

E. v/d Ven, Vaas met anemonen
Starting price 150 EUR

E. van der Ven, 1919. 1866 - 1944. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 48,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bergachtig landschap
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Bergachtig landschap met figuren en gebouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 54 cm. In redelijke staat.

Onduid.gesign., Bloemenmeisje met slapend kind
Starting price 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.

A. Mangold, Groninger botter op het Boterdiep
Starting price 150 EUR

Adolf Mangold, 1917. 1858 - 1945. Groninger botter op het Boterdiep. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35,5 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Landschap Buurse
Starting price 160 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Landschap Buurse. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Parijse dame
Starting price 160 EUR

Ongesigneerd. Franse School. 20e Eeuw. Parijse dame naar Domerque. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 31 cm. In goede staat.

2x Patrick Nagel, 2x Damesportret
Starting price 180 EUR

2x Patrick Nagel. 1945 - 1984. 2x Damesportret. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 64 cm. In goede staat.

H.C. Mac Lean, Stilleven met pompoen
Starting price 180 EUR

H.C. Mac-Lean, '29. 1898 - 1972. Stilleven met pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x 55 cm. In goede staat.

Map met werken Eef de Weerd (ca 15x)
Starting price 180 EUR

Grote map met circa vijftien werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Edward Masseus, Stilleven
Starting price 180 EUR

Edward Masseus. 1917 - 2004. Stilleven met flessen, fruit en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 60 cm. In goede staat.

PAZ Subercaseaux, Abstracte compositie
Starting price 180 EUR

PAZ Subercaseaux. 1924. Abstracte compositie. Olieverf op board. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht met visser en bomschuit
Starting price 180 EUR

Ongesigneerd. eind 20e Eeuw. Strandgezicht met visser en bomschuit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Breugeliaans interieur met figuren
Starting price 180 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Breugeliaans interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Werkketen
Starting price 200 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Werkketen. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.

Cesare Marchesini, Italiaans landschap
Starting price 200 EUR

Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Cesare Marchesini, Figuren in tuin
Starting price 200 EUR

Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. 1939 - . Landschap Torre del Lago Lucia porto 1981. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Waterfilter
Starting price 200 EUR

Klaas Bernink. 1962. 1913 - 1996 Glanerbrug. Waterfilter Rami - Union. Pastel op papier. Afmeting: H 49 x B 38 cm. In goede staat.