Onduidelijk monogram. Circa 1900. Landschap met boerderij bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
René P. Tonneyck, 1955. 1915 - 1997. Korenschoven te Laren. Gouache op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Drie antieke prenten met paarden. Grote prent heeft waterschade. Afmeting: 27 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hongaarse School. Interieur met figuren. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 1965. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 50,5 x B 40,5 cm. In goede staat.
Willem Frederik Beers. 1928. Moderne figuren voorstelling. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Bernd Bevers. 1952 - Titel: Apocalypse Twenthe. Abstract. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 80 cm. In goede staat.
Monogram (linksboven). Circa 1920. Vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Gemberpot met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.
Drie ikonen. Divers. 20e Eeuw. Handgeschilderd. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede staat.
Jan Sluyters. 1881 - 1957. Portret baby. Lithografie. Litho op papier. Afmeting: H 38 x B 29 cm. In goede staat.
J. Bruid. Tweede helft 20e eeuw. Driemaster op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Franse School. 19e Eeuw. Boerin met garen. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 21 cm. In goede staat.
Igor Belichenko. Russische School. Twee muzikanten. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 26 cm. In goede staat.
Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Twentse boerderij in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Ronald Frijling. 1917 - 1997. Bosrand met plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Haven bij Veere. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.