This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Jacobus Nic. Tjarda vanStarkenborgh, Koeien in landschap
Starting price 1.100 EUR

Jacobus Nic. Tjarda van Starkenborgh. 1822 - 1895. Koeien in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Jan Hovener, Moederpoes met spelende kittens
Starting price 1.000 EUR

Jan Hovener. 1936. Stilleven met moederpoes en spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Edmondo Bacci, Abstract
Starting price 1.000 EUR

Edmondo Bacci. 1913 - 1989. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 70 x B 70 cm. In redelijke staat.

Emmy Meijer, Landschap met boerderij en bloesembomen
Starting price 1.000 EUR

Emmy Meijer, W. 23. 1866 - 1940 Worpswede. Landschap met boerderij en bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij met figuren aan rivier
Starting price 1.000 EUR

Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Hollandse School. Boerderij met veel figuren aan rivier. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken in lucht. Afmeting: H 35 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuren
Starting price 950 EUR

Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Fantasie figuren compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 64 x B 81 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Boerderij bij Steenwijkerwold
Starting price 900 EUR

Klaas Bernink. 1977. 1913 - 1996. Boerderij bij Steenwijkerwold. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In goede staat.

Neogotisch religieus schilderij
Starting price 850 EUR

19e Eeuws neogotisch religieus schilderij met vergulding + Heilige met bazuin en aureool. Afmeting: H 64 x B 22 cm. In goede staat.

Heinrich Böhmer, Landschap met houtstapels
Starting price 850 EUR

Heinrich Böhmer, d.a. 1852 - 1930. Duitse School. Landschap met houtstapels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 41 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht
Starting price 850 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met platbodem en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

K. Heffner, Rivierlandschap met boerderijen
Starting price 800 EUR

Karl Heffner. 1849 - 1925. Duitse School. Rivierlandschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Italiaans landschap (op koper geschilderd)
Starting price 800 EUR

Ongesigneerd. Eind 19e eeuw. Italiaans landschap met figuren op koper geschilderd. Afmeting: H 21,5 x B 25,5 cm. In goede staat.

A.H. Winter, Panoramisch landschap
Starting price 800 EUR

A.H. Winter. 1800 - 1861. Panoramisch landschap met herder en koeien op de voorgrond. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 58 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

A.J. Zwart, Plasgezicht
Starting price 800 EUR

Groot werk van A.J. Zwart. 1903 - 1981. Plasgezicht De Koppel aan de Kaag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm In goede staat.

J.H. Eversen, Stilleven
Starting price 750 EUR

Johannes Hendrik Eversen. 1906 - 1995. Stilleven met Roemer, tinnen klepkan en kievits eieren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Veldslag
Starting price 750 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.

Jan Rentinck, Hollands landschap met knotwilg, vee en herder
Starting price 750 EUR

Jan Rentinck. 1798 - 1846. 19e Eeuws Hollands landschap met knotwilg, vee en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Oliekannen
Starting price 750 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Trechters + oliekannen. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdamse haven
Starting price 700 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.

Jo Kruyder Bouman, Stilleven met poppen
Starting price 700 EUR

Jo Kruyder Bouman. 1886 - 1973. Stilleven met poppen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 82 cm. In goede staat.

Evert Moll, Driemasters in Rotterdamse haven
Starting price 700 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Driemasters in Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Hollands wintergezicht met roeiboten en boer
Starting price 700 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Hollands wintergezicht met roeiboten en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Hervormde kerk in Losser
Starting price 700 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Hervormde kerk in Losser. Acryl op linnen. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.