Carl Ludwig Schmitz (Duitsland, Dusseldorfer Schule), olieverf op linnen (3 plakkers), zonnig bergachtig riviergezicht met burcht en figuren op zeilboot 64x96cm. Cond.: R-G
Gesigneerd Jongkind (waarschijnlijk J.B. Jongkind 1819-1891), potloodtekening op papier, dorpsstraat met figuren (kleine gaatjes) Cond.: R
Gesigneerd Corot 19e eeuw (mogelijk Camille Jean-Baptiste Corot 1796 - 1875), olieverf op linnen, dansende figuren in een bos 42x27,5cm. Cond.: R
Hein Smit (Groningen 1902 - ), aquarel op papier, kleurrijk landschap 36x27cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met grazende schapen 50x60cm. Cond.: G
Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, stadsgezicht met haven 30x40cm. Cond.: G
Ikoon, Heilige Nicolaas met bisschops-stool en evangelieboek 20e eeuw 27x31,5cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paardeslede met figuren 60x50cm. Cond.: G