This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Lot Chinees porselein (4x)
Starting price 180 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Grote Familie Rose kom, haarlijnen + chip. 1x Diepe schotel, blauw/wit, chips + haarlijnen. 1x Groot Imari bord, haarlijn + chip. 1x Familie Rose bord, chips...

Cheng Lung schaal
Starting price 80 EUR

Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met geisha + zotje in tuin decor. Gelijmd. Afmeting: 8,5 x 31 x 25 cm. In matige staat.

Chinese rode schotel met ribbels Ø 17,6 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 17,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36,5 cm.
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars-achtig glazuur. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

2x Chinese kom met Amsterdams bont decor Ø 14,7 cm.
Starting price 80 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor. Haarlijnen en chips. Afmeting: Ø 14,7 cm. In redelijke staat.

Chinese stopfles, H 32 cm.
Starting price 60 EUR

Chinees porseleinen stopfles in 17e eeuwse stijl. Echter 20e eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot Chinese schotels (5x)
Starting price 60 EUR

Vijf 18e eeuws Chinees porseleinen schotels. 4x Imari. 1x Familie Rose. Afmeting: Ø 12 - 15,3 cm. In goede staat.

2x Chinese kop/schotel
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Floraal/kippen decor. Beide kopjes chips. Beide schotels haarlijn. Met bodemmerk. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rood/bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinees sieradenkistje
Starting price 100 EUR

Chinese sieradenkist gemaakt van kersenhout. Met messing versieringen en jade(?) plaquetttes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 13,2 cm.
Starting price 100 EUR

Antiek Oosterse bronzen boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 13,2 cm. In goede staat.

Chinees bord met ribbels in bloemvorm Ø 17,2 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Donkerpaars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.

Celadon jardiniere Ø 25 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen celadon jardiniere met floraal reliëf decor. Afmeting: H 21 x Ø 25 cm. In goede staat.

3x Chinese Imari kop/schotel
Starting price 60 EUR

Drie 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/vogel/goud decor. Drie schotels goed. Drie kopjes goed. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

3x Chinese kop + schotel
Starting price 160 EUR

Drie 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Octagonaal. Landschap/floraal decor. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: 5 - 10 cm.

Drie delen China
Starting price 80 EUR

Drie delen China. Onder andere porselein. 2x Cups, floraal/vlinder decor, met bodemmerk. 1x Snuffbottle van jade met watervogel/lelie decor. Afmeting: 5,5 - 9 cm. In goede staat.

Meiping vaas, H 24,7 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur + onderwater decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 16 cm.
Starting price 40 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Deksel heeft schade. Afmeting: H 18 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari (4x)
Starting price 150 EUR

Vier delen 18e eeuws Imari porselein. China/Japan. Borden/schotels. Divers. Floraal/goud decor. Grote bord is gaaf. Drie borden haarlijn of chip. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers Chinees
Starting price 50 EUR

Groot lot Chinees/Japans porselein. 18e - 19e Eeuw. 11x China, beschadigd. 1x Japan Satsuma, geisha's in tuin, goed. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 6 - 32 cm.

Lot porselein (7x)
Starting price 80 EUR

Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein. Capucijne - Imari. Eén schotel haarlijn + chip. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Eén klein kopje chips. Rest goed. Afmeting: 4,5 - Ø 12 cm. In redelijk/goed...

3x Capucijne kom Ø 11,3 cm.
Starting price 150 EUR

Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen capucijne kommen met Familie Rose/goud decor. Eén kom goed. Twee kommen haarlijn. Afmeting: H 6 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse schotel Ø 40,3 cm.
Starting price 100 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 40,3 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, H 43,5 cm.
Starting price 800 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met goden in landschap decor. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.