Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Grote Familie Rose kom, haarlijnen + chip. 1x Diepe schotel, blauw/wit, chips + haarlijnen. 1x Groot Imari bord, haarlijn + chip. 1x Familie Rose bord, chips...
Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met geisha + zotje in tuin decor. Gelijmd. Afmeting: 8,5 x 31 x 25 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 17,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars-achtig glazuur. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor. Haarlijnen en chips. Afmeting: Ø 14,7 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen stopfles in 17e eeuwse stijl. Echter 20e eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuws Chinees porseleinen schotels. 4x Imari. 1x Familie Rose. Afmeting: Ø 12 - 15,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Floraal/kippen decor. Beide kopjes chips. Beide schotels haarlijn. Met bodemmerk. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood/bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinese sieradenkist gemaakt van kersenhout. Met messing versieringen en jade(?) plaquetttes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek Oosterse bronzen boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 13,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Donkerpaars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon jardiniere met floraal reliëf decor. Afmeting: H 21 x Ø 25 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/vogel/goud decor. Drie schotels goed. Drie kopjes goed. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Octagonaal. Landschap/floraal decor. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: 5 - 10 cm.
Drie delen China. Onder andere porselein. 2x Cups, floraal/vlinder decor, met bodemmerk. 1x Snuffbottle van jade met watervogel/lelie decor. Afmeting: 5,5 - 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur + onderwater decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Deksel heeft schade. Afmeting: H 18 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 18e eeuws Imari porselein. China/Japan. Borden/schotels. Divers. Floraal/goud decor. Grote bord is gaaf. Drie borden haarlijn of chip. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot Chinees/Japans porselein. 18e - 19e Eeuw. 11x China, beschadigd. 1x Japan Satsuma, geisha's in tuin, goed. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 6 - 32 cm.
Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein. Capucijne - Imari. Eén schotel haarlijn + chip. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Eén klein kopje chips. Rest goed. Afmeting: 4,5 - Ø 12 cm. In redelijk/goed...
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen capucijne kommen met Familie Rose/goud decor. Eén kom goed. Twee kommen haarlijn. Afmeting: H 6 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 40,3 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met goden in landschap decor. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.