This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Chinese vaas, H 31 cm.
Starting price 600 EUR

Chinese vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31cm. In goede staat.

Chinese waterpot
Starting price 100 EUR

Kleine Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal/vogel/tekst decor. Afmeting: 3,5 x 7 cm. In goede staat.

Chinees Imari kop + schotel
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kop + schotel. Paradijsvogel in tuin/goud decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,3 cm. In goede staat.

2x Chinese kop + schotel
Starting price 1.000 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotels voorzien van hanen decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,9 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen kom met draken decor/Familie Verte. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,9 cm. In goede staat.

Armorial bord Ø 16 cm.
Starting price 200 EUR

18e - 19e Eeuws Familie Rose Armorial schotel met Frans wapen decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Japanse vaas, H 26,3 cm.
Starting price 200 EUR

Antiek Japans porseleinen pijpvaas. Blauw-wit decor. Afmeting: H 26,3 cm. In goede staat.

Grote celadon vaas, H 46,3 cm.
Starting price 450 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met floraal reliëf decor + groen craquelé glazuur. Afmeting: H 46,3 cm. In goede staat.

Sang de Boeuf vaas, H 17,5 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen Sang du Boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal Ø 34 cm.
Starting price 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari tafelschaal met floraal/goud decor. Afmeting: 35 x 45 x Ø 34 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 19 cm.
Starting price 900 EUR

Chinees porseleinen brushpot met bamboe/vogels/tekst/goud decor, op blauw glazuur. Afmeting: H 16,8 x Ø 19 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kopjes Ø 6,7 cm.
Starting price 600 EUR

Drie Chinees porseleinen kopjes met lange lijs decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 6,7 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese kop/schotels
Starting price 350 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; 2x Schotel, met bodemmerk. 2x Kopje, waarvan één met bodemmerk. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Starting price 600 EUR

Lot Chinees porseleinen koppen + schotels. Divers. Vijf delen goed. Eén kopje gelijmd. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Bodemmerken. Afmeting: 8 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese vaas (miniatuur)
Starting price 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee met draken decor. Eén met floraal/vogel decor. 18e - 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 8,5 - 9,5 cm. In goede staat.

Lot porselein (China/Japan)
Starting price 60 EUR

Elf delen antiek Japans/Oosters porselein. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

2x Chinese lamp
Starting price 150 EUR

Twee tafellampen gemaakt van 19e eeuwse Chinese gemberpotten. Geisha/zotjes decor. Restauratie. Afmeting: 51 x 35 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 14,2 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte kom met floraal/kostbaarheden en goud decor. Vier tekens bodemmerk. Emaille verf. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 14 cm.
Starting price 350 EUR

Chinees porseleinen celadon kraagvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinese borden (6x)
Starting price 200 EUR

Lot met zes antiek Chinees porseleinen borden. Divers. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xi. Minimale chip en/of haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.

Chinese theebus, H 11,5 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen theebus met floraal decor + Kang Xi tekens geluk. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

2x Familie Rose vaas, H 15,6 cm.
Starting price 600 EUR

Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Tuin/vlinder decor. Afmeting: H 15,6 cm. In goede staat.

Celadon schaal + kistje
Starting price 400 EUR

Chinese celadon Sung schaal + kistje. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: Ø 14,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari kopjes/schotels
Starting price 120 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kopjes en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Eén kopje gelijmd. Zes schotels goed. Eén schotel chip. Afmeting: 6 - 12 cm.In redelijk/goede staat.