This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Chinese vissenkom Ø 43 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen vissenkom met onderwater decor. Veel gebruikssporen. Afmeting: H 36 x Ø 43 cm. In goede staat.

Familie Verte meiping vaas, H 35,6 cm
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte meiping vaas met Chinese goden in landschap + goud decor. Afmeting: H 35,6 cm. In goede staat.

2x Chinese kop + schotel
Starting price 1.000 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotels voorzien van hanen decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,4 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 20,5 cm.
Starting price 1.000 EUR

Gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/goud decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Zeldzame vaas, H 29,3 cm.
Starting price 1.000 EUR

Zeldzame vaas met porselein en cloisonné. Met verguld brons. Putti + floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 29,3 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 19,5 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen celadon tulpen/knobbelvaas. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

5-Delig Chin. kaststel
Starting price 1.000 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.

Huanghuali penselenpot Ø 20,6 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinese huanghuali houten penselenpot met reliëf tekst, voorzien van rood lakwerk figuren decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 19 x Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Starting price 1.000 EUR

Chinese Yixing theepot met reliëf decor + gouden figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 15 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.

Chinese flambé vaas, H 30, 2 cm.
Starting price 950 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met oren. Paars. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 31,3 cm.
Starting price 950 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jagers te paard decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 31,3 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 9,1 cm.
Starting price 900 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose cup met bloesemtak decor. Bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 9,1 cm. In goede staat.

Bronzen scepter met gezichten, L 28 cm.
Starting price 900 EUR

Antiek Chinese bronzen rituele scepter. Verzilverd/verguld. Gedecoreerd met gezichten + tekens. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 19 cm.
Starting price 900 EUR

Chinees porseleinen brushpot met bamboe/vogels/tekst/goud decor, op blauw glazuur. Afmeting: H 16,8 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Starting price 900 EUR

Chinees porseleinen Clair de Lune vaas met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,6 cm. In goede staat.

Paar Chinese borden Ø 16,6 cm.
Starting price 900 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met front + verso floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,6 cm. In goede staat.

Staande boeddha, H 102 cm.
Starting price 850 EUR

Groot, gekapt hardstenen staande Oosters boeddha figuur met polychromie en goud. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.

Boeddha van jade, H 97 cm.
Starting price 850 EUR

Grote boeddha van groene jade.met een maansteen op het voorhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.

Chinees servies
Starting price 850 EUR

Elf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen theeservies met Familie Rose floraal/insecten decor. Onder meer; Chocolade kan, goed. Melkkan, haarlijn + gelijmd. Theekan, deksel gelijmd. 7x Schotel, goed. 4x...

2x Chinese vaas, H 43,5 cm.
Starting price 800 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met goden in landschap decor. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Vierkante celadon vaas
Starting price 800 EUR

Vierkante, Chinees porseleinen vaas met olifant koppen en lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Met Christie's etiketten. Afmeting: 30 x 13 x13 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 28,4 cm.
Starting price 800 EUR

Dikwandig Chinees porseleinen bord met visser/berglandschap decor. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 28,4 x H 5,4 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 18,7 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen brushpot met figuur in landschap decor. Zeer mooie beschildering!! Afmeting: H 20,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.