This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

2x Familie Rose tazza
Starting price 200 EUR

Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose tazza's met decor van wijsheer/floraal en tekst. Afmeting: Ø 19 - 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 17,3 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen melk + bloed schaal met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 17,3 cm. In goede staat.

2x Chinese Sang de Boeuf vaas
Starting price 200 EUR

2x Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. 1x Slanke vaas met zes tekens bodemmerk. 1x Baluster vaas met bodemmerk, haarlijn bovenrand. Afmeting: H 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari bord (China) Ø 21,7 cm.
Starting price 200 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Imari borden met tuin/vogel/goud decor. Grote schotel haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

Papegaai (Song)
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen Song papegaai met celadon glazuur. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 34,3 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,3 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Starting price 200 EUR

Chinese messing vergulde dekselvaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Deel van antieke Chinese waaier
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse Chinese gouache van een waaier (in lijst). Figuren decoratie. Enkele restauratie. Afmeting: 26 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren sigaretten box (China)
Starting price 200 EUR

Zilveren sigaretten box (China), rechthoekig model met een scharnierend deksel. Aan de ene zijde versierd met 2 vogels en aan de andere zijde een voorstelling van een landschap met chinese figuren. ca...

Bronzen boeddha koraalketting
Starting price 200 EUR

Oud Chinees bronzen boeddha figuur, staande op lotusbloem met koraalketting. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, H 30,5 - 33 cm.
Starting price 200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Vaas met draken decor. 1x Flesvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk (hals beschadigd). Afmeting: H 30,5 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Starting price 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Flambé vaas. 1x Vrucht-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

9x Chinese snuffbottle
Starting price 200 EUR

Lot met negen diverse oude/antieke snuffbottles. Porselein et cetera. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Chinese Sung kom Ø 12,7 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen Sung kom met schildpad-achtig bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 x Ø 12,7 cm. In goede staat.

Armorial bord Ø 16 cm.
Starting price 200 EUR

18e - 19e Eeuws Familie Rose Armorial schotel met Frans wapen decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Japanse vaas, H 26,3 cm.
Starting price 200 EUR

Antiek Japans porseleinen pijpvaas. Blauw-wit decor. Afmeting: H 26,3 cm. In goede staat.

Sang de Boeuf vaas, H 17,5 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen Sang du Boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinese borden (6x)
Starting price 200 EUR

Lot met zes antiek Chinees porseleinen borden. Divers. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xi. Minimale chip en/of haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen wierookbrander (Japan)
Starting price 200 EUR

Grote 19e eeuws Japans bronzen wierookbrander met olifanten-hengsels, draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: H 23,7 x Ø 27,8 cm. In goede staat.

4x China (divers)
Starting price 200 EUR

4x Divers China. Bestaande uit: Twee Chinese schoentjes. Tang figuur, en een fijn bewerkte noot met geisha's in landschap decor. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.

Chinese druivenschotel Ø 36,2 cm.
Starting price 200 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen druivenschotel. Eén bakfout. Afmeting: Ø 36,2 cm. In goede staat.

Drie Chinese munten Ø 3,7 - 3,9 cm.
Starting price 200 EUR

Drie oude Chinese munten. Twee soorten. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3,7 - 3,9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees of Japans figuur
Starting price 200 EUR

19e Eeuws Chinees of Japans porseleinen polychrome figuur. Man met stok. Chips basement. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.