Twee zeldzame 18e eeuws Delftse fayence vazen met zilveren monturen + deksels. Landschap met figuren. 950 Matelot Liege gemerkt. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met floraal/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence tulpenvaas met floraal decor. Restauratie. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 18e eeuws Delftse knobbelvazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.