This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Lot mangaan tegels (85 x)
Starting price 300 EUR

85 Stuks mangaan kleurige tegels met afbeelding van bootjes op water. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Lot Friese landschap tegels (40 x)
Starting price 300 EUR

40 Stuks Friese landschappen tegels in cirkel. Blauw. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. 37 Stuks puntgaaf + 3 stuks gelijmd. In goede staat.

Delftse vaas, H 37 cm.
Starting price 300 EUR

18e Eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Delftse vaas
Starting price 300 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaas met chinoiserie decor. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Delftse dekselpot
Starting price 300 EUR

Porseleinen Hanau plooischotel Ø 21,5 cm.
Starting price 300 EUR

18e Eeuwse fayence Hanau plooischotel met landschap/vogel decor. Duitsland. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Porseleinen schotel (portret)
Starting price 300 EUR

Antieke Delftse fayence Porceleijne Fles wandschotel met Rembrandt van Rijn voorstelling. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.

Porseleinen schotel (portret)
Starting price 300 EUR

Antieke Delftse fayence Porceleijne Fles wandschotel met Rembrandt van Rijn voorstelling. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.

Porseleinen Delftse schotel (portret)
Starting price 300 EUR

Antieke Delftse fayence Porseleijne Fles wandschotel naar Frans Hals. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Ploegende boer
Starting price 275 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands 12-pas mangaan tegeltableau met ploegende boeren voorstelling + spreuk. Diverse restauraties. Afmeting: 40 x 53 cm. In redelijke staat.

Delftse vaaslamp, H 69 cm.
Starting price 275 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaaslamp met chinoiserie decor. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Fayence appothekerspot
Starting price 250 EUR

Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.

5-Delig kaststel
Starting price 250 EUR

Antiek vijf-delig fayence kastel. Makkum. Holland. Floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Delftse tabakspot
Starting price 250 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Tabac D'Scholte. Afmeting: 24,5 x 19 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvaas, H 36- 40 cm.
Starting price 250 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met floraal/landschap decor. Gemerkt 'De Bijl'. Chips/beschadigingen. Afmeting: H 36 - 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Westerwald kruik, H 21 cm.
Starting price 250 EUR

18e Eeuws Duitse Westerwald steengoed kruik met medaillon + initialen G.R. (familie wapen). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Grote vaas
Starting price 250 EUR

Westwald kan
Starting price 250 EUR

18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw
Starting price 250 EUR

Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3x Tegeltableau Friese bloem
Starting price 250 EUR

32 Tegels met Friese bloemen decor. Blauw. 1x 20-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met kleine bloemen. Sommige gerestaureerd. In redelijk/goede staat.

Lot bloem tegels (32x)
Starting price 250 EUR

Lot met 32 tegels, bloemen in bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot bloempot tegels (51x )
Starting price 250 EUR

Lot met 51 stuks blauwe bloempot tegels. Circa 1870. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Koe
Starting price 250 EUR

Antiek Hollands 15-pas tegeltableau met koe. Eén tegel met barst. Circa 1900. Afmeting: H 45 x B 62 cm. In redelijk/goede staat.

2x Grote vaas (Makkum)
Starting price 250 EUR

Twee grote polychrome Hollandse fayence vazen. Makkum. 20e Eeuw. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.