This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Wortelnoten kabinet met kruisvoet, 1760
Starting price 500 EUR

Klein, 18e eeuws Hollands Louis Quinze kruisvoet kabinet met lades en vakverdeling. Circa 1760. Lichte fineerschade. Afmeting: 205 x 120 x 34 cm. In goede staat.

Bijzondere spiegel (verguld)
Starting price 500 EUR

Prachtige 19e eeuwse vergulde spiegel met putti + facet geslepen glas. Afmeting: 127 x 40 cm. In zeer goede staat.

Franse etagére tafel (ingelegd)
Starting price 475 EUR

19e Eeuwse boulle etagére tafel met afneembaar blad, met intarsia (floraal/vaas) decor, en messing vergulde versieringen. Etages tevens met intarsia. Afmeting: 84 x 56 x 41 cm. In goede staat.

Mahoniehouten boekenkast
Starting price 450 EUR

Duitse mahoniehouten boekenkast in biedermeier-stijl, met sinkeldak. Afmeting: 195 x 110 x 42 cm. In goede staat.

2x Houten piedestal met marmer
Starting price 450 EUR

Twee mahoniehouten piedestals met marmeren blad en bronzen versiering. In antiek-stijl. Afmeting: 118 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Dames rolbureau, 1870
Starting price 450 EUR

Hollands dames rolbureau, vermoedelijk Horrix - Den Haag. Circa 1870. Palissander fineer, met binnenin lades. Afmeting: 148 x 109 x 52 cm. In goede staat.

Kersen vitrinekast
Starting price 400 EUR

Originele 30-er jaren Duitse vitrinekast van kersenhout. Met snijwerk. Art Deco-stijl. Afmeting: 174 x 100 x 50 cm. In zeer goede staat.

Beschilderde hoekkast
Starting price 400 EUR

18e - 19e Eeuws handbeschilderde hoekkast met etagiere en gebogen front. Figuren voorstelling. Afmeting: 210 x 74 x 45 cm. In goede staat.

Franse vitrine, 1880
Starting price 400 EUR

Antieke Franse één-deurs vitrine van mahoniehout, met gebogen front en glas, vergulde messing versieringen en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 142 x 70 x 34 cm. In goede staat.

2x Armleunstoel (noten)
Starting price 400 EUR

Paar rijkelijk gesneden notenhouten armleunstoelen in Barok-stijl. Zowel zitting als rugleuning zijn gevlochten. Afmeting: 140 x 60 x 63 cm. In goede staat.

Engelse kaptafel (mahonie/fineer)
Starting price 400 EUR

Prachtige Engelse kaptafel met spiegel en diverse lades. Gedeeltelijk massief mahonie en fineer. Robson New Castle. Met (band)intarsia. Afmeting: 175 x 155 x 68 cm. In goede staat.

Secretaire, 1880
Starting price 400 EUR

Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met mooi ahorn binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 168 x 96 x 55 cm. In zeer goede staat.

Engels secretaire, 1780.
Starting price 400 EUR

Prachtig 18e eeuw Engels klepsecretaire. Circa 1780. Geheel van eiken, de lades en schuine klep hebben omranding van mahonie. Binnenwerk met diverse lades en een deurtje. Klep is ingelegd met leer. Af...

Engelse hangoortafel
Starting price 400 EUR

Engelse eikenhouten hangoortafel naar 17e - 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 80 x 194 x 149 cm. In goede staat.

Pronk vertico, 1880
Starting price 400 EUR

Prachtig antiek wortelnoten pronk vertico met bronzen versieringen. Vertico heeft vier lades, één deur, snijwerk en zuilen. Afmeting: 173 x 113 x 57 cm. In goede staat.

Zeldzame Italiaanse wandgarderobe
Starting price 400 EUR

Zeldzame 19e eeuws notenhouten Italiaanse wandgarderobe, met volle figuren, kroon, draken en familie wapen. Onderkant met Zeus en twee draken + lekbakjes voor paraplu. Meubel is behandeld tegen houtwo...

Mahonie biedermeier kast
Starting price 375 EUR

Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurskast. Circa 1850. Met bovenlade, schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 152 x 125 x 53 cm. In goede staat.

Piedestal met zee-monster
Starting price 375 EUR

19e Eeuwse notenhouten piedestal met zee-monster. Circa 1860. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire (empire)
Starting price 350 EUR

Antiek mahoniehouten empire schrijfsecretaire met kariatiden en marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 150 x 45 x 85 cm. In goede staat.

Barok secretaire 18 eeuws
Starting price 350 EUR

Gerestaureerde Duitse barok secretaire van notenhout. 18e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 116 x 126 x 65 cm. In redelijke staat.

Vertico met opzet, 1880
Starting price 350 EUR

Notenhouten Gründer pronk vertico met opzetstuk, schelpkroon. Vertico heeft volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 116 x 104 x 79 cm. In goede gerestaureerde staat.

Jachtbuffet kast (Frankrijk)
Starting price 350 EUR

Eiken Henry Deux opzet jachtbuffetkast. Circa 1870. Met mooi (jacht) snijwerk. Afmeting: 240 x 144 x 56 cm. In goede staat.

Antieke salontafel (marmer/brons)
Starting price 350 EUR

Bijzondere antieke salontafel van mahoniehout met marmeren blad en vergulde bronzen versieringen. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 108 x 60 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 1880
Starting price 350 EUR

Antiek, kleine Hollandse wortelnoten orgelgebogen porselein vitrinekast met prachtig snijwerk in de plint. Barok-stijl. Circa 1880. Afmeting: 198 x 135 x 40 cm. In zeer goede staat.