This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Ronde mahonie eettafel, 1930
Starting price 180 EUR

Mahoniehouten eettafel met queen Anne poten. Circa 1930. Afmeting: 72 x Ø 106 cm. In goede staat.

Oosterse opiumtafel
Starting price 100 EUR

Oosterse teakhouten gestoken opiumtafel. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 86 x 86 cm. In goede staat.

Franse spiegel, 79 x 61 cm.
Starting price 80 EUR

19e Eeuws Franse spiegel in Aziatische look. Naar bamboe voorbeeld gemaakt. Afmeting: In goede staat. Afmeting: H 79 x B 61 cm.

Wortelnoten vertico
Starting price 200 EUR

Antieke Duitse vertico met snekken en origineel beslag. Wortelnoten. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 137 x 100 x 48 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1880
Starting price 100 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit commode met snekken en lades, voorzien van origineel beslag. Afmeting: 84 x 105 x 37 cm. In goede staat.

Chinese hocker Ø 30 cm.
Starting price 80 EUR

Antiek Chinees hardhouten hocker met floraal decor + marmeren blad. Afmeting: H 37 x Ø 31 cm. In goede staat.

Mahoniehouten tafel, 1860
Starting price 130 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 61 x 125 x 93 cm. In goede staat.

Engelse kaptafel (mahonie/fineer)
Starting price 400 EUR

Prachtige Engelse kaptafel met spiegel en diverse lades. Gedeeltelijk massief mahonie en fineer. Robson New Castle. Met (band)intarsia. Afmeting: 175 x 155 x 68 cm. In goede staat.

Armleunstoel
Starting price 100 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel met goede antieke stoffering. Afmeting: 99 x 72 x 64 cm. In goede staat.

2x Armleunstoel (noten)
Starting price 400 EUR

Paar rijkelijk gesneden notenhouten armleunstoelen in Barok-stijl. Zowel zitting als rugleuning zijn gevlochten. Afmeting: 140 x 60 x 63 cm. In goede staat.

Engelse bijzet tafel, 1960
Starting price 70 EUR

Engels, mahoniehouten bijzettafel met lyra-vormige poten, met bronzen wieltjes in klauwpoot vorm. Sherton-stijl. Tafel is opklapbaar en de bladen zijn ingelegd met leer. Circa 1960. Afmeting: 54 x 47 ...

Kamergemak (mahonie)
Starting price 80 EUR

Mahoniehouten kamergemak. Engeland. Circa 1820. Afmeting: 80 x 65 x 55 cm. In goede staat.

Set van zes stoelen (eiken)
Starting price 250 EUR

Set van zes antiek eikenhouten jugendstil stoelen met goede velours stoffering. Circa 1900. Afmeting: 108 x 55 x 47 cm. In goede staat.

Tuintafel
Starting price 50 EUR

Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.

4x Biedermeier stoel, 1860
Starting price 180 EUR

Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen, met in het midden van de rugleuning bloem-snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 94 x 47 x 56 cm. In goede staat.

1-Deurs spiegelkast, 1890
Starting price 200 EUR

Notenhouten 1-deurs spiegelkast met afneembare kroon. Spiegel is facet geslepen. Indeale kast voor op slaapkamer. Kast is uitneembaar. Afmeting: (met kroon) 210 x 96 x 52 cm. Afmeting: (zonder kroon) ...

Orgelgebogen kabinet, 1750
Starting price 900 EUR

Hollands orgelgebogen wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. 18e Eeuw. Oudere restauraties. Circa 1750. Afmeting: 235 x 210 x 70 cm. In goede staat.

Eiken commode
Starting price 60 EUR

Eiken commode in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Bovenblad opklapbaar. Afmeting: 67 x 73 x 40 cm. In goede staat.

Engelse armstoel, 1860
Starting price 120 EUR

Engelse armleunstoel met lichte florale bekleding. Noten. Circa 1860. Afmeting: 107 x 70 x 70 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast, 1910
Starting price 275 EUR

Buffetkast. Circa 1910. Deels massief eiken, boven gedeelte niet. Met bolle glaasjes en snijwerk. Afmeting: H 235 x B 200 x D 68 cm. In goede staat.

Antiek chinoiserie kamerscherm
Starting price 250 EUR

Antiek chinoiserie kamerscherm, met zijde in waaier motief. Met vergulde hoek-ornamenten. Frankrijk. 19e Eeuw. Afmeting: 162 x 145 cm. In goede staat.

Wortelnoten vertico, 1880
Starting price 250 EUR

Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit vertico. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 136 x 95 x 46 cm. In goede staat.

Gründer penantkast, 1880
Starting price 200 EUR

Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit penantkast. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 80 x 82 x 43 cm. In goede staat.

Mahoniehouten kapspiegel
Starting price 60 EUR

19e Eeuwse Engelse kapspiegel met twee lades. Mahoniehout. Afmeting: 75 x 55 x 25 cm. In goede staat.