Heilig kruis 19e eeuw met ivoren Corpus Christie en INRI. In goede originele staat 46cm.
Prachtige antieke Chinese netsuke met draaibaar hoofd, voorstellend oude vrouw of heks ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 4,5cm.