Oosters wandkleed gemaakt met gouddraad et cetera. Met reliëf. Decor van koets met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 110 cm. In goede staat.
Oude Italiaanse akoestische gitaar. Met foedraal. Circa 1960. Catania Siciliene. Eén restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 97 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke tafel-petroleumlampen van opaline glas. Circa 1890 - 1910. Handbeschilderd. Afmeting: H 50 - 55 cm. Eén rookglas kapot. Verder in goede staat.
Twee antieke tafel-petroleumlampen. Circa 1900. 1x Jugendstil, floraal, glas. 1x Majolica, floraal decor. Afmeting: H 32 - 45 cm. In goede staat.
Drie oude boeketten van zijde, opgemaakt op twee glazen schalen en één porseleinen schaal. Afmeting: 23 - 46 cm. hoog. In goede staat.
Twee 19e eeuws gietijzeren kruizen. Frankrijk. 1x Met corpus Christi en met twee biddende engelen aan de voet. Afmeting: 105 x 60x 3 cm. 1x Opengewerkt kruis. Afmeting: 110 x 65 x 3 cm. In goede staa...
Antiek Hollands mahoniehouten theestoof + messing theekan. Circa 1850. Afmeting: 35 - Ø 29 cm. In goede staat.
Oud/antiek scheepskompas. Merk: W. Ludolph Bremerhaven/Hamburg. Geheel van messing + kijkglas. 19e Eeuw. Afmeting: 59 x 30 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten apothekers weegschaal. Philip Harris Ltd. Birmingham. Circa 1930. Afmeting: 38 x 39 x 20,5 cm. In goede staat.
Must de Cartier Paris aansteker, Trinity-model met de 3 ringen (rosé, wit en geel), verguld en zwarte Chinese lak. In etui en met papieren. Parijs, jaren '90. 24x70x12 mm. Gebruiksporen, verder in goe...
50-er Jaren show-vitrine met schuifdeuren. Afmeting: 47 x 60 x 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten + Chinees porseleinen melange kom met deksel (chip). Afmeting: 22 x 34 x 16 cm. In goede staat.
Grote neo gotische gestoken dekseldoos van eikenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 41 x 16 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met albast, messing en kristalglazen reservoir. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Interessant lot met twaalf stuks diverse koffiemolens. Diverse maten. Alles begin 20e eeuw. Afmeting: H 14 - 37 cm. In goede staat.
7-Delige antieke maten-set van tin. Met bodemmerken. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen schijfkandelaren. Holland. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee grote koperen buiten-wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp, gemaakt van een schelp, geplaatst op een bronzen voet. Circa 1920. Afmeting:H 20,5 cm. In goede staat.
Antieke drie-armige wandlamp van messing. Circa 1890. Historisme. Was mogelijk ooit gaslamp. Afmeting: 39x37x35cm In goede staat.
Groot lot oud/antiek koperwerk. Onder meer; melkkan, ketels, parapluhouder, olielamp, schalen, gewichtenblok, kandelaar et cetera. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.
Lot divers. Onder meer; koperwerk, postweegschaal, Joodse kandelaar, neo gotisch kistje, tablet met postzegel collage. Circa 1900. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kaarskandelaar met zeemonster. Nederland. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis. Kruis is opengewerkt, tevens een afbeelding van Maria, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 130 x 74 x 4 cm. In goede staat.