This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Oosters wandkleed, 79 x 110 cm.
Starting price 70 EUR

Oosters wandkleed gemaakt met gouddraad et cetera. Met reliëf. Decor van koets met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 110 cm. In goede staat.

Italiaanse Catania Siciliene gitaar
Starting price 70 EUR

Oude Italiaanse akoestische gitaar. Met foedraal. Circa 1960. Catania Siciliene. Eén restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 97 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke petroleumlamp
Starting price 70 EUR

Twee antieke tafel-petroleumlampen van opaline glas. Circa 1890 - 1910. Handbeschilderd. Afmeting: H 50 - 55 cm. Eén rookglas kapot. Verder in goede staat.

2x Petroleumlamp, 1900
Starting price 70 EUR

Twee antieke tafel-petroleumlampen. Circa 1900. 1x Jugendstil, floraal, glas. 1x Majolica, floraal decor. Afmeting: H 32 - 45 cm. In goede staat.

3x Boeket van zijde
Starting price 70 EUR

Drie oude boeketten van zijde, opgemaakt op twee glazen schalen en één porseleinen schaal. Afmeting: 23 - 46 cm. hoog. In goede staat.

2x Kruis van gietijzer
Starting price 80 EUR

Twee 19e eeuws gietijzeren kruizen. Frankrijk. 1x Met corpus Christi en met twee biddende engelen aan de voet. Afmeting: 105 x 60x 3 cm. 1x Opengewerkt kruis. Afmeting: 110 x 65 x 3 cm. In goede staa...

Theestoof + messing theekan, 1850
Starting price 80 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten theestoof + messing theekan. Circa 1850. Afmeting: 35 - Ø 29 cm. In goede staat.

Kompas
Starting price 80 EUR

Oud/antiek scheepskompas. Merk: W. Ludolph Bremerhaven/Hamburg. Geheel van messing + kijkglas. 19e Eeuw. Afmeting: 59 x 30 x 45 cm. In goede staat.

Apothekers weegschaal
Starting price 80 EUR

Mahoniehouten apothekers weegschaal. Philip Harris Ltd. Birmingham. Circa 1930. Afmeting: 38 x 39 x 20,5 cm. In goede staat.

Cartier aansteker
Starting price 80 EUR

Must de Cartier Paris aansteker, Trinity-model met de 3 ringen (rosé, wit en geel), verguld en zwarte Chinese lak. In etui en met papieren. Parijs, jaren '90. 24x70x12 mm. Gebruiksporen, verder in goe...

Show-vitrine met schuifdeuren
Starting price 80 EUR

50-er Jaren show-vitrine met schuifdeuren. Afmeting: 47 x 60 x 30 cm. In goede staat.

Theekist met mengschaal
Starting price 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten + Chinees porseleinen melange kom met deksel (chip). Afmeting: 22 x 34 x 16 cm. In goede staat.

Gestoken dekseldoos
Starting price 80 EUR

Grote neo gotische gestoken dekseldoos van eikenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 41 x 16 cm. In goede staat.

Petroleumlamp, 1900
Starting price 80 EUR

Antieke petroleumlamp met albast, messing en kristalglazen reservoir. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Lot koffiemolens (12x)
Starting price 80 EUR

Interessant lot met twaalf stuks diverse koffiemolens. Diverse maten. Alles begin 20e eeuw. Afmeting: H 14 - 37 cm. In goede staat.

7-Delige tinnen maten set
Starting price 80 EUR

7-Delige antieke maten-set van tin. Met bodemmerken. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.

2x Bronzen schijfkandelaar, H 28 cm.
Starting price 80 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen schijfkandelaren. Holland. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2x Grote buiten-wandlamp
Starting price 80 EUR

Twee grote koperen buiten-wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Tafellamp, 1920
Starting price 80 EUR

Antieke tafellamp, gemaakt van een schelp, geplaatst op een bronzen voet. Circa 1920. Afmeting:H 20,5 cm. In goede staat.

3-Armige messing wandlamp
Starting price 80 EUR

Antieke drie-armige wandlamp van messing. Circa 1890. Historisme. Was mogelijk ooit gaslamp. Afmeting: 39x37x35cm In goede staat.

Lot divers koperwerk
Starting price 80 EUR

Groot lot oud/antiek koperwerk. Onder meer; melkkan, ketels, parapluhouder, olielamp, schalen, gewichtenblok, kandelaar et cetera. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

Lot divers (7x)
Starting price 80 EUR

Lot divers. Onder meer; koperwerk, postweegschaal, Joodse kandelaar, neo gotisch kistje, tablet met postzegel collage. Circa 1900. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Antieke kandelaar, 1900
Starting price 80 EUR

Antiek bronzen kaarskandelaar met zeemonster. Nederland. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Starting price 80 EUR

19e Eeuws Frans gietijzeren kruis. Kruis is opengewerkt, tevens een afbeelding van Maria, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 130 x 74 x 4 cm. In goede staat.