This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Messing hanglamp, 1900
Starting price 300 EUR

Antieke 6-lichts messing hanglamp in Rococo-stijl. Met gesatineerde glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 80 x Ø 60 cm. In goede staat.

Hanglamp, 1900
Starting price 100 EUR

Antieke lamp van messing met gesatineerde glazen lampenkap. Circa 1900. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.

Hanglamp (druppelvorm)
Starting price 150 EUR

Antieke lamp van messing met gesatineerde glazen lampenkap. Circa 1900. Afmeting: 46 x 24 cm. In goede staat.

Pierre Imans, Mannequin/paspop
Starting price 300 EUR

Pierre Imans mannequin/paspop, jongeman. Parijs. 20e Eeuw. Hout + composiet materiaal. Buste heeft barst. Afmeting: H 130 cm. In redelijke staat.

Vijf delen divers antiek
Starting price 60 EUR

5x Diversen. Antiek. Bestaande uit; Lederen reisbestekhouder, lakwerk brillenkoker, lederen brillenkoker met bril, kerfsnede werktuig. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Boekensteunen, (A. Lincoln)
Starting price 70 EUR

Twee Amerikaanse boekensteunen van messing. Art Deco. Circa 1925. Afmeting: 17,5 x 8,9 x 9,7 cm. In goede staat.

Lot kristal/zilver
Starting price 60 EUR

Zeldzame bronzen olielamp/blaker
Starting price 180 EUR

Zeldzame en antiek bronzen olielamp/blaker met putti en accessoires. 3-Lichts. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Cartier aansteker
Starting price 80 EUR

Must de Cartier Paris aansteker, Trinity-model met de 3 ringen (rosé, wit en geel), verguld en zwarte Chinese lak. In etui en met papieren. Parijs, jaren '90. 24x70x12 mm. Gebruiksporen, verder in goe...

Paar Charles Dix kandelaren, 1830
Starting price 150 EUR

Twee bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Gebruneerd. Circa 1830. Afmeting: H ............ In goede staat.

Speeldoos
Starting price 1.000 EUR

Kapstok
Starting price 40 EUR

30-er Jaren kapstok met intarsia en chroom. Art Deco. Afmeting: 70 x 20 x 26 cm. In goede staat.

Show-vitrine met schuifdeuren
Starting price 80 EUR

50-er Jaren show-vitrine met schuifdeuren. Afmeting: 47 x 60 x 30 cm. In goede staat.

WMF schaal
Starting price 200 EUR

Perzisch schild
Starting price 400 EUR

Antieke scheepslamp, 1920
Starting price 150 EUR

Antiek rood-koperen scheepslamp. Circa 1920. Side Light Nippon Sento co. Ltd. A77 31 4. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Speeldoos in kist
Starting price 100 EUR

Antiek mahoniehouten speeldoos in kist. Eerste helft 20e eeuw. Veer defect. Afmeting: 15 x 32 x 18 cm. In redelijk staat.

Voet met putti (verguld)
Starting price 60 EUR

Bronzen, vuurvergulde kaarskandelaar met putti. Schroefbare glazen schaal mist. 19e Eeuw. Gesigneerd H. Picard. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.

Italiaans kistje met intarsia
Starting price 100 EUR

Antiek Italiaanse dekseldoos in boekvorm. Sorento. Afmeting: 11 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Japans munten kabinet
Starting price 60 EUR

Japans munten kabinet met messing beslag. Floraal gegraveerd. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14 x 12 cm. In goede staat.

Lot diverse kistjes (7x)
Starting price 90 EUR

Lot met zeven diverse oude kistjes/dekseldozen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.

Theekist met mengschaal
Starting price 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten + Chinees porseleinen melange kom met deksel (chip). Afmeting: 22 x 34 x 16 cm. In goede staat.

3x Lakwerkdoos
Starting price 50 EUR

Drie oude lakwerk dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Rusland (floraal decor). 1x Japan (landschap decor). 1x Vogel/floraal decor. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk speeldoos
Starting price 50 EUR

Japanse lakwerk (sieraden)doos, met speelwerk. Circa 1930. Landschap/pagode decor. Afmeting: 9,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.