This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

3x Antieke wandlamp
Starting price 60 EUR

Drie antieke wandlampen van messing. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede staat.

Tafellamp, H 77 cm.
Starting price 50 EUR

Figuurlijke tafellamp. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Starting price 60 EUR

Hanglamp met pegels Ø 60 cm.
Starting price 40 EUR

6-Armige kristallen hanglamp met pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x Ø 60 cm. In goede staat.

2x Wandlamp
Starting price 50 EUR

Twee messing wandkandelaren in Louis Seize stijl. Eerste helft 20e eeuw. 1x Kaarskandelaar model. 1x Elektrisch. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.

3x Lamp
Starting price 50 EUR

Drie bronzen lampen. 20e Eeuw. 1x Hanglamp + 2x wandlamp. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Underwood typemachine,. 1930
Starting price 50 EUR

Antieke Underwood typemachine. Circa 1930. Afmeting: 26 x 45 x 34 cm. In goede staat.

Wierookbrander van messing
Starting price 50 EUR

18e - 19e Eeuwse wierookbrander van messing, met cherubijnkoppen. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Russische samovaar + Japanse vaas
Starting price 90 EUR

2x Antiek. Bestaande uit: Samovaar van koper + Japanse bronzen cloisonné vaas. Afmeting: H 31 - 47 cm. In goede staat.

Leuk lot met antiek koperwerk
Starting price 100 EUR

Leuk lot met divers oud/antiek koperwerk. Onder meer; aker, kleine vijzel (antiek), tabaksdoos, doofpotten (antiek) et cetera. Afmeting: 5 - 38 cm. In goede staat.

Lot divers koperwerk
Starting price 80 EUR

Groot lot oud/antiek koperwerk. Onder meer; melkkan, ketels, parapluhouder, olielamp, schalen, gewichtenblok, kandelaar et cetera. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

Lot divers koperwerk
Starting price 50 EUR

Groot lot oude/antiek koperwerk. Onder meer; weegschaal, wandschotels, koffiemolen, bloempotten, kan et cetera. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Inktstellen etc.
Starting price 40 EUR

Twee antieke inktstellen. Circa 1920. 1x Marmer. 1x Composiet metaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.

Gallo tank drukmeter Ø 23 cm.
Starting price 45 EUR

Zweedse Gallo tank drukmeter met kwik en procent weergave. Hammerslag beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot divers (7x)
Starting price 80 EUR

Lot divers. Onder meer; koperwerk, postweegschaal, Joodse kandelaar, neo gotisch kistje, tablet met postzegel collage. Circa 1900. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Microscoop
Starting price 60 EUR

2x Lederen touareg-tas met slot
Starting price 200 EUR

Twee oude lederen Touareg tassen. Onder meer een grote zadeltas met groot bewerkt koperen slot. 20e Eeuw. Afmeting: 85 - 120 cm. In goede staat.

Deurhor (gietijzer), H 108,5 x B 45,5 cm.
Starting price 60 EUR

Oud/antiek gietijzeren deurhor met paardenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 108,5 x B 45,5 cm. In goede staat.

Drie delen koperwerk
Starting price 40 EUR

Drie delen antiek koperwerk. 2x Parapluhouder. 1x Kolenkit. Afmeting: 47 - 52 cm. In goede staat.

Japanse bronzen vaas, 1900
Starting price 60 EUR

Antieke Japanse bronzen vaas met decor van vogels bij pioenroos. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Complete Vollmer Algemeines Lexikon
Starting price 50 EUR

Thieme Becker und Vollmer kunstenaars Lexikon. 17 + 5 delig. Duits-talig. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.

Polypheme/Albert Samain (boek)
Starting price 150 EUR

Boek met veertien lithografieën Polypheme Albert Samain. Zachte kaft. Cuivres de Galanis Ala Sphere. Afmeting: 33 x 25 cm. In goede staat.

Fotoboek Andy Warhol's Exposures
Starting price 60 EUR

Boek Andy Warhol's Exposures. 1e Druk 1979 USA uitgave. Afmeting: 29 x 24,5 x 2 cm. In goede staat.

2-Delige boekenserie / 18e Eeuw
Starting price 250 EUR

Twee-delige 18e eeuwse boekenserie. Histrorie des ouden + nieuwen testament. Pieter Mortijn + David Martin, met diverse handingekleurde gravures. Afmeting: 41 x 27 cm. In goede staat.