Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G
Oud Perzisch bidkleed in aardetinten, in goede staat 98x146cm. Cond:G
Twee oude perzische tapijten, aardetineten en zwart-blauw-creme-rood, in redelijke tot goede staat 136x88 en 140x98cm.
Twee oude Perzische kleden, Beloudges, aardetinten 156-91 en 99-143cm. Cond;G
Twee Perzische (bid) kleden in aardetinten, in goede staat, 140x85cm. Cond:G
Vier oude Perzische kleden(donkere iets beschadigd), 3x fijngeknoopt. 60x45cm-90x65cm-77x71cm-130-70cm. Cond:R/G
Oud Perzisch kleed rood-blauw-zwart etc. sleetse plekken. 217x129cm. Cond:R
Oud Chinees handgeknoopt kleed met floraal decor en vogeldecor, rood-cassis-geel-blauw, in goede staat 173x90cm.