Oude Engelse wortelnoten miniatuur Talboy ladenkast 1e helft 20e eeuw (koplijst mist) 16cm Cond:R/G
Groot lot oude popjes en accessoires, o.a. celluloid, pruiken, metaal etc. 20e eeuw, Cond;G
Oude Duitse porseleinen pop, dreambaby met oude doopjurk, babylichaam met slaapogen, RA 127A 2 1/2, oude haarlijn achterhoofd Cond:R/G