Prachtige Hollandse 19e eeuwse kussenkast van eikenhout met pallisander fineer. Geëboniseerde getorste zuilen met kapitellen. Fijn gestoken ranken met putti, leeuwekoppen en snijwerk met wapen op de k...
Grote Duitse 2-delige glaskast ca. 1800 met schuine hoeken, panelen en schappen. In goede originele staat 255x215x54cm.
Hollands eikenhouten 18e eeuws dubbelgebogen kabinet met origineel beslag in redelijk tot goede staat 248x190x56cm.
Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M
Iepenhouten fineer 18e eeuw, Hollandse Louis Quinze kabinet ca. 1790. De knieën zijn nieuw gefineerd, verder in goede staat (geen scheuren in de zijkanten). geheel staand op klauwpoten 235x188x68cm. C...
Hollands dubbelgebogen 18e eeuw wortelnoten op eiken kabinet (laag model) ca. 1780. Louis Quinze met bronzen beslag in goede originele staat. Minimale restauraties en fineerschade 228x183x64cm. Cond.:...
Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.
Bijzondere Duitse vroeg Biedermeier secretaire met hoedenvak ca. 1820. Berken fineer met prachtig ingelegd binnenwerk. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende origin...
Grote prachtige Schwarzwalder stijl ( Zwitserland?) houtgestoken berenbank met 2 staande beren en uitgesneden beer in de rugleuning (glazen ogen). In zeer goede staat 100x44x220cm.
Mahoniehouten Louis Quinze Hollandse vitrine opzetkast met afgeschuinde zijkanten, 3 lades en 1 deur. Geheel staand op klauwpoten in goede originele staat (porseleinkast) 210x135x50cm.
Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R
Kersenhout-fineer Biedermeier-stijl vitrinekast, 21e eeuw, geheel uitneembaar. Achterwand met spiegelglas, zijkanten met glas. Geheel met de hand gepolitoerd. Kwaliteitsmeubel in goede staat. 190x130x...
Grote Louis Quinze stijl schrijftafel 21e eeuw. Rondom intarsia (ook op blad), bronzen beslag en ornamentuur. In zeer goede staat 84x75x153cm.
Grote Louis Quinze stijl gebogen 2-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en zwart marmeren blad. geheel in zeer goede staat 87x115x53cm.
Prachtige met brons beslagen vitrinekast 21e eeuw met glazen schappen in zeer goede staat 105x83x35cm.
Franse piedestal, geëboniseerd met bronzen beslag. 1 Duifje mist, verder in goede originele staat 93x33x33cm.
Biedermeier stijl bijzettafel/ naaitafel met lade van kersenhout-fineer met bandintarsia. Handwerk, mooie kwaliteit in nieuwstaat, 21e eeuw 76x60x40cm.
Twee 18e eeuwse Louis Seize stoelen in originele kleur en in goede originele staat 100x58x49cm.
Twee 18e eeuwse Louis Seize armleunstoelen in originele kleur met petit-point stoffering in goede staat 91x83x54cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer Noord-Duitse Biedermeier tweedeurskast ca. 1830. Bevat 4 lades en legplanken achter de deuren. 1 Krimpnaad bij de deur, verder in goede originele staat (kast is uitneembaar) 175x137...
Vroeg 19e eeuws eikenhouten vertico met toogpanelen, Duitsland ca. 1830. In goede originele staat 158x95x50cm.
Engels bijzettafeltje met getorste poten, front met 1 lade 68x50x36cm. Cond.: G
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...
Prachtige Boulle stijl kast met koperinleg rondom, bronzen beslag en lijsten. Zwart marmeren blad. 21e eeuw in zeer goede staat 107x84x40cm.
Notenhouten wijntafel ca. 1870 in zeer goede originele staat 72xø56cm.
Zuid Duitse 19e eeuwse eethoek. De stoelen (bretterstühle) hebben diverse rugleuningen. In goede originele staat 91x51x42cm. en 76x120x78cm.
Notenhout fineer Art Deco schrijfbureau ca. 1935 in goede originele staat. Met schuiflades achter de deuren. 75x89x162cm.
Eikenhouten Hollands Panderbuffet ca. 1880 met zuilen, hekwerk en panelen in goede originele staat 229x140x62cm.
Grote gezwarte houten piedestals ca. 1880, bewerkt. In goede originele staat 123x36x36cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 4-laden commode in originele staat 81x82x47cm.
Eikenhouten 3-deurs kast ca. 1930 (mooie patina) in zeer goede originele staat 195x155x61cm.
Prachtige oude mahoniehouten empire-stijl spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (uitklapbaar) 211x130x50cm.
Grote moderne eethoek bestaande uit; Fritz Hansen design tafel (201x100x83cm.) en 6 Italiaanse lederen design stoelen (90x50x48cm.). Geheel in zeer goede staat.
Duitse eikenhouten Grunderzeit lessenaar/ Bijbelhouder ca. 1880 in goede originele staat 92x50x38cm.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel ca. 1860 in goede originele staat 110x53x61cm. Cond.: G
Louis Quinze stijl gebogen vitrinekast 21e eeuw met deur, 2 lades, intarsia, bronzen beslag en glazen schappen. In zeer goede staat 190x76x50cm.
Vroeg 19e eeuwse vruchtenhouten chiffoniere met 6 lades en origineel ringbeslag in goede staat 135x48x104cm.
Vier originele 18e eeuwse Louis Quinze stoelen van notenhout. Handgestoken en houtgepind, in goede originele staat 95x52x55cm.
Jugendstil zithoek met tafeltje ca. 1900 in goede originele staat 94x62x112cm., 90x48x50cm. en 71x88x59cm.
Eikenhouten gesneden hang-garderobe ca. 1920 met spiegel, leeuwekoppen en 5 haken. In goede staat 86x23x10cm.
Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel ca. 1830 in goede originele staat 85x50x54cm.
Notenhouten voltaire 19e eeuw in Louis Quinze stijl met goede stoffering 102x70x65cm. Cond.: G
Notenhouten voltaire 19e eeuw in Louis Quinze stijl met goede stoffering 102x70x65cm. Cond.: G
Oude Chinese lakwerk bijzettafel 20e eeuw met gouddecor, figuren en landschap in goede staat 56x70cm.
Grote Neo Renaissance divan ca. 1910 met grote leeuwepoten op de lijsten. Kussen met goede rode velours stoffering. 230x90x107cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten met eikenhouten kussen-rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (met lades) 188x60x168cm. Cond.: G
Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.
Antieke mahonie fineer vroeg Biedermeier coulissen uittrektafel met twee tussenbladen.Ca. 1830, in redelijke staat.80x110x228 cm.
Duitse boeren barokkast van eikenhout ca. 1800 (uitneembaar) in goede staat 200x179x62cm.
Grote 18e eeuwse eikenhouten dekenkist (slot mist) met panelen en sleevoeten in originele staat 87x147x77cm. Cond.: R-G
Hollands mahoniehouten empire kastje ca. 1820 met uitschuifbare kamergemak, deurtje en lade. In redelijke ongerestaureerde staat 80x47x40cm.
Eikenhouten theewagen ca. 1920 met houten wielen en los dienblad. In zeer goede originele staat 80x50x90cm.
Hollands wortelnoten fineer ladenkast 2e helft 20e eeuw in barokstijl in zeer goede staat 73x41x75cm.
Grote oude eikenhouten kloostertafel met daarbij 6 antieke eikenhouten stoelen. Leder-look bekleding ca. 1880 en koperen nagels. In zeer goede staat 215x89x72cm. en 91x56x59cm.
Hollandse halve-maan tafel 19e eeuw met notenhout fineer. Geheel staand op hoge klauwpoten 70x45x22cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten Davenport secretaire 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 89x54x58cm.
Antieke Louis Seize 4-laden commode van kersenhout met mahonie fineer (gerestaureerd). In goede staat met antiek beslag (19e eeuws) en schuine hoeken met rillen 50x84x47cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten dekenkist met gestoken front, sleevoeten en origineel slot. In goede originele staat 68x111x61cm.
Houten 19e eeuwse halspiegel met bloemen en druivenranken (goudkleurig overgeschilderd), verder in originele staat 71x36x18cm.
Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met wortelnoten blad en noten 3-spant poot. Gepolitoerd en in zeer goede staat 66xø51cm.
Klein Hollands empire kabinet ca. 1810 van eikenhout met halve geëboniseerde zuilen en messing capitellen en bronzen beslag in goede staat 190x127x49cm.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten voltaire in rococo stijl met nieuwe velours stoffering. In zeer goede staat 90x61x70cm.
Mahoniehouten wandmeubel ca. 1900 met intarsia in goede originele staat 53x183x35cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten presenteerhouder (Butlertray) 2e helft 20e eeuw in goede staat 96x30x26cm.
Eikenhouten boekenkast ca. 1900 met rankendecor in goede originele staat 134x136x40cm.
Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.
Grote Oosterse houtgestoken bank 1e helft 20e eeuw met floraal decor in zeer goede staat 117x78x55cm.
Antieke notenhouten biedermeier voltaire 1e helft 20e eeuw met goede briek-rode velours stoffering. in goede originele staat 120x61x65cm.
Oude wortelnoten theetafel 2e helft 20e eeuw met lade en uittrekbladen. Geheel staand op Queen Anne poten, in zeer goede staat. 68x79x49cm.
Boulle stijl naaitafel 21e eeuw, geheel rondom met Boulle (koper) ingelegd en bronzen beslag. In zeer goede staat 78x81x42cm.
Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R
Oude Chinese houtgestoken consoletafel met marmeren blad 20e eeuw in goede staat 49xø45cm.
Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.
Twee oude beukenhouten schildersezels 2e helft 20e eeuw 150-200cm. Cond.: G
Oud Engels mahoniehouten Sheraton stijl dames-schrijfbureau 2e helft 20e eeuw in originele staat 100x107x61cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse hoekbank (Duitsland) in goede originele staat 98x243x115cm.
Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.
Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.
Leuke kleine voltaire 20e eeuw in Louis Quinze stijl met originele stoffering. In goede originele staat. 72x46x40cm.
Grote art-deco boekenkast, ca. 1930, pallisander met eiken fineer. In goede originele staat. 40x240x300cm.
Brede Duitse uitneembare boeren eikenhouten kast ca. 1840 in goede originele staat 196x178x62cm.
22 Delen divers Hindeloopen 20e eeuw (handbeschilderd). Wandrekken, kraantjeskan, etc., etc. 8-46cm. Cond.: G
Noord Duitse laat Biedermeier commode ca. 1840 van mahoniefineer op grenen. lichte fineerschade en krimpnaden 80x47x94cm. Cond.: R
Zes eikenhouten Mechelse gestoken stoelen ca. 1880. Goede creme velours stoffering. Geheel in goede staat 104x49x40cm.
Duitse eikenhouten 19e eeuwse hoekkast met glasopzet. 2-Delig met 4 deuren en 2 lades. laat biedermeier ca. 1840. In uitstekende originele staat, mooie kleur 222x122x74cm.
Iepenhouten 18e eeuwse Louis Seize armleunstoel ca. 1780 in goede originele staat 97x58x47cm.
Eikenhouten theekastje ca. 1900 met facetgeslepen glas in goede originele staat 75x42x62cm. Cond.: G
Mooie ronde notenhout fineer bijzettafel met floraal intarsia in blad met etage 2e helft 20e eeuw in goede staat 66xø61cm.
Notenhouten salontafel in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 54x113x57cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten Davenport schrijfbureau 2e helft 20e eeuw met 4 lades zijkant en schrijfgedeelte. Met vakverdeling in zeer goede staat 88x60x54cm.
Duitse Louis Philippe secretaire ca. 1870 van mahoniehout fineer op grenen. Oude restaurarties in redelijke staat (lichte fineerschade) 183x104x83cm.
Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist met licht gebogen deksel. Sleepoten, bewerkt front, origineel slot en binnenvat. In goede originele staat 79x145x65cm.
Prachtige oude notenhouten wijntafel met intarsia (floraal) en rocailles 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x49cm.
Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.