Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.
Twee grote delen Duits Meissen porselein ca. 1900; 1x grote vleesschotel met bloemen- en insectendecor 59x44cm. en 1x bijbehorende treef met bloemen- en insectendecor 32x47cm. Cond.: G
Bijzondere grote Chinese "Blanc de Chine" Quang Ying (mooie kwaliteit) ca. 1900. Achterkant gesigneerd, in zeer goede originele staat 46x28x15cm.
Twee oude Chinees porseleinen figuren 1e helft 20e eeuw met fruitmanden en lachend gezicht. In goede originele staat 43cm. Cond.: G
Twee zeer grote Italiaanse keramieken capodimonte vazen met putto-decor in landschap 20e eeuw. In goede staat 89x33xø29cm.
Zeer uitgebreid Empire servies ca. 1820 (sommige delen mogelijk later) met gouddecor (iets sleets). Ca. 145 delen o.a; koffiekannen, terrines, kopjes, borden, schalen etc. (minimale chips mogelijk) Co...
Grote oude bisquit porseleinen Hummel koets met figuren in originele doos en met certificaat "1997 Century Collection", "Es war so schon gewesen, Fond Good-Bye Nr. 7" 27x15x11cm. Cond.: G
Glansplateel wandschotel, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, jaartal 1939, schilder J. van Schaik. Kleurige randbeschildering, centrale voorstelling in sepia van haven (Gouda) en fabriek "Lewis meube...
Twee Meissen siervazen in empire stijl, 2e keus, gedecoreerd met bloemmotief aan beide zijden, 1e helft 20e eeuw. 1 vaas heeft kleine chip aan voet. ca. 29.5xø13cm. Cond.:G
Vroeg 18e eeuwse polychroom Fayence wandtegel met kraai (Frankrijk of Italië) in goede originele staat (minimale chips) 20x16,7x3cm.
Vijf oude Hummelfiguren in originele doos "Millenium Collection 2000 first issue"; 1x Afrikaans kindje met bol (2062), 1x globus, 1x Oosters meisje (2063), 1x "Schau da ist Europa (2060)", 1x "Schau d...
Twee keramieken bustes ca. 1890, gemerkt Bernhard Bloch 4604 in goede staat 44-45cm. Cond.: G
Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi 6-kantige vazen met decor rondom (gesigneerd). Decor van geisha in een tuin met bloemen. 1 Vaas is heel, 1 vaas met chip uit bovenrand 25,5x8x8cm. Cond.: R-G
Grote oude porseleinen figurenlamp ca. 1980 met porseleinen kap opgewerkt met bloemen, medaillons, 4 figuren etc. Minimale chip mogelijk 56xø34cm. Cond.: R-G
Meissen theepot ca. 1780 met bloemen- en gouddecor (huwelijk van een theepot en deksel). Handvat met lijmnaad, verder in goede staat 12x18xø10cm.
KPM porseleinen zouthouder met putti ca. 1900, bloemen, vlinder- en gouddecor. In goede originele staat 13x13,5x9cm.
Oude Rosenthal porseleinen knielende dame met schaal, Kunstabteilung Selb 2e helft 20e eeuw. In goede staat 24x10x17cm.
Twee grote oude Chinese handbeschilderde vazen 20e eeuw met floraal decor (gesigneerd). In zeer goede staat 35,5x32,7x11,3cm.
Oude Chinees porseleinen boedha 20e eeuw in goede originele staat 23x19x12cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in goede staat ø39cm.
Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1900-1930 met vogels- en floraal decor (gesigneerd), in zeer goede staat 39,5xø22cm. Cond.: G
Twee Hollands platelen vazen Utrecht door J. Mijnlief ca. 1910, floraal decor; 1x heel, 1x voet gelijmd 25xø10cm. Cond.: R-G
Duits 19e eeuws K.P.M. figuur, voorstellend een man met mand. 1 Hengsel weg en 1 hengsel los erbij, verder in goede staat 22cm. Cond.: R