Antiek ingelegd rond tafelblad met verso gemonteerde attributen. Als wanddecoratie. Afmeting: Ø 88 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kapstok van eikenhout met drie Delftse fayence tegels. Circa 1900. Afmeting: 52 x 40 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws daquerreotype (fotografie) in ovale lijst, met damesportret. Afmeting: 13,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Kobalt blauwe porseleinen lampenvoet + antieke messing petroleumlamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 - 61 cm. In goede staat.
Lot met diverse oude/antieke geldkistjes/cassettes. Onder meer een lakwerkdoos uit Japan, Jugendstil fotoalbum et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek porselein. Onder andere; China, Japan, Europa. Bestaande uit; vazen, gemberpotten, bloempotten, kop + schotels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goe...
Twee tafellampen met albasten lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine wand-etagère van notenhout. Afmeting: 51 x 39 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke samovaars. 1x Russisch gemerkt. Incompleet, deuken. Afmeting: 22 - 44 cm. In redelijke staat.
Antieke regulateur van notenhout. Duitsland. Circa 1890. Niet getest. Afmeting: 80x40cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. Circa 1880. Deel kroon mist. Verder in goede staat. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek religieus Heilig figuur met polychromie. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Lot oud glaswerk. Divers. Europa. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. 1x Meissen vaas met bloem decor, restauratie bodemrand. 1x Huttensteinach eierhouder, circa 1900, goed. 1x Thüringer inktpot P.M.P., goed. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk...
Lot oud/antiek Delfts fayence. Onder meer; jenever flessen, borden, vaas. Eén bord gelijmd. Eén bord gaaf (Porceleyne Fles). Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e -19e eeuws aardewerk. Eén kom kapot. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 34 stuks diverse antieke wandtegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: circa 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
G. Brink. 20e Eeuw. Boeren interieur met aardappel schillende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee antiek aardewerken klokkenstellen. Circa 1900. 1x 3-Delig bisquit porseleinen klokkenstel. Duitsland. Klok gaaf. 1x 3-Delig aardewerken klokkenstel, vazen gelijmd, klok gaaf. Functies niet getest...
Bronzen figuur. Man met vuilnisbak, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kristallen menage-sets. Onder meer ruitgeslepen. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.
Twee Hollandse wandschotels van keramiek. 1x Rembrandt door H. Beulakker 1962. 1x Pharao Imenhotep III, door Gebr. Hamer Vroomshoop 1961. Afmeting: circa 40 - Ø 40 cm. In goede staat.
Twee vergulde pennen, Cross, 12 krt plated, met lijnen decor en zwarte knop. Gemerkt RCA. 13,5 cm. In goede staat