This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Aprilveiling 2024

AD-

Auction on Thursday, April 18, 2024 from 10:00

Completed | Default auction

Antiek ingelegd tafelblad (wand decoratie)
Result: 40 EUR

Antiek ingelegd rond tafelblad met verso gemonteerde attributen. Als wanddecoratie. Afmeting: Ø 88 x 26 cm. In goede staat.

Kapstok met drie tegels, 1900
Result: 40 EUR

Antieke Hollandse kapstok van eikenhout met drie Delftse fayence tegels. Circa 1900. Afmeting: 52 x 40 x 13 cm. In goede staat.

Daquerreotype (fotografie)
Result: 40 EUR

19e Eeuws daquerreotype (fotografie) in ovale lijst, met damesportret. Afmeting: 13,5 x 10,5 cm. In goede staat.

2x Lamp
Result: 40 EUR

Kobalt blauwe porseleinen lampenvoet + antieke messing petroleumlamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 - 61 cm. In goede staat.

Lot oude geldkistjes etc. (8x)
Result: 40 EUR

Lot met diverse oude/antieke geldkistjes/cassettes. Onder meer een lakwerkdoos uit Japan, Jugendstil fotoalbum et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Lot divers porselein
Result: 40 EUR

Groot lot divers oud/antiek porselein. Onder andere; China, Japan, Europa. Bestaande uit; vazen, gemberpotten, bloempotten, kop + schotels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goe...

Twee tafellampen
Result: 40 EUR

Twee tafellampen met albasten lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

Wand-etagère
Result: 40 EUR

19e Eeuwse kleine wand-etagère van notenhout. Afmeting: 51 x 39 x 15 cm. In goede staat.

2x Samovaar
Result: 40 EUR

Twee antieke samovaars. 1x Russisch gemerkt. Incompleet, deuken. Afmeting: 22 - 44 cm. In redelijke staat.

Antieke regulateur, 1890
Result: 40 EUR

Antieke regulateur van notenhout. Duitsland. Circa 1890. Niet getest. Afmeting: 80x40cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten Friese staartklok
Result: 40 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Schwarzwalder wandklok, 1880
Result: 40 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. Circa 1880. Deel kroon mist. Verder in goede staat. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse piëta
Result: 40 EUR

Antiek religieus Heilig figuur met polychromie. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (5x)
Result: 40 EUR

Lot oud glaswerk. Divers. Europa. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

3x Duits porselein
Result: 40 EUR

Drie delen Duits porselein. 1x Meissen vaas met bloem decor, restauratie bodemrand. 1x Huttensteinach eierhouder, circa 1900, goed. 1x Thüringer inktpot P.M.P., goed. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk...

Lot Delfts Blauw
Result: 40 EUR

Lot oud/antiek Delfts fayence. Onder meer; jenever flessen, borden, vaas. Eén bord gelijmd. Eén bord gaaf (Porceleyne Fles). Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot aardewerk
Result: 40 EUR

Lot 18e -19e eeuws aardewerk. Eén kom kapot. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke wandtegels (34 st.)
Result: 40 EUR

Lot met 34 stuks diverse antieke wandtegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: circa 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

G. Brink, Vrouw schilt aardappels
Result: 35 EUR

G. Brink. 20e Eeuw. Boeren interieur met aardappel schillende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

2x Porseleinen klokkenstel, 1900
Result: 35 EUR

Twee antiek aardewerken klokkenstellen. Circa 1900. 1x 3-Delig bisquit porseleinen klokkenstel. Duitsland. Klok gaaf. 1x 3-Delig aardewerken klokkenstel, vazen gelijmd, klok gaaf. Functies niet getest...

Bronzen figuur, Man met vuilnisbak
Result: 35 EUR

Bronzen figuur. Man met vuilnisbak, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Kristallen menage/set
Result: 35 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen menage-sets. Onder meer ruitgeslepen. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.

2x Aardewerk schotel
Result: 35 EUR

Twee Hollandse wandschotels van keramiek. 1x Rembrandt door H. Beulakker 1962. 1x Pharao Imenhotep III, door Gebr. Hamer Vroomshoop 1961. Afmeting: circa 40 - Ø 40 cm. In goede staat.

2 Vergulde pennen
Result: 30 EUR

Twee vergulde pennen, Cross, 12 krt plated, met lijnen decor en zwarte knop. Gemerkt RCA. 13,5 cm. In goede staat