Twee antieke jachtdolken met been en messing. Circa 1900. Afmeting: L 28 - 37 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse degen met adelaar met kroon + zes vaandels, brons verguld, met heft van hoorn. Teken op lemmet S.M. + handbescherming. Frankrijk? Afmeting: L 92 cm. In goede staat.
Antieke Japanse katana met tchuba. 18e - 19e Eeuw. Heft is bekleed met hardhout, later. Daardoor signatuur niet zichtbaar. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws sabel met brons + grip van leder. Afmeting: L 94,5 cm. In redelijk/goede staat.