Unica Leerdam vaas door C.J. Lanooy. 1881 - 1948. D. 59. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Dikwandige groen-glazen Leerdam Serica vaas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Moderne glazen stier met goud effecten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 54 x 17 cm. In goede staat.
Lot met tien groene biedermeier glazen. Eén met chip. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Groen-glazen schenkkaraf in jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Vijf delen oud design glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Drie vazen, schaal en een lampenvoet. Afmeting: 17 - 33 cm. In goede staat.
Negen delen divers oud/antiek glaswerk. Onder meer met signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Moderne dikwandige glazen vaas met gezicht en twee rode lippen. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee grote oude glazen presse papiers. Ongemerkt. 1x Floraal met vlinders. 1x Floraal met vissen. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Lot oud glaswerk. Divers. Europa. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kristallen menage-sets. Onder meer ruitgeslepen. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.