This website uses cookies

Januariveiling 2024

Auction on Thursday, January 11, 2024 from 10:00

Completed | Default auction

H. Custers, Hanengevecht
Result: 80 EUR

H. Custers. 1918. Hanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 60 cm. In goede staat.

Josephina Kersten, Wilde crocus
Starting price 50 EUR

Josephina Kersten. Wilde crocus (2001). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Martien de Kler, Twee benen met laarzen
Starting price 120 EUR

Martien de Kler. 1943 - 2016. Zutphen. Twee benen met laarzen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Antieke landkaart
Result: 60 EUR

Eelco Glastra van Loon, Pharao
Starting price 40 EUR

Eelco Glastra van Loon. 1964. 1935 - . Eigendruk. Nr. 3/10. Titel: Pharao. Ets op papier. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.

C. de Bruin, Platbodem op IJsselmeer
Result: 110 EUR

Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Platbodem op IJsselmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

D. van Ooijen, Man met Spaanse gitaar
Result: 60 EUR

Dorine van Ooijen. 20e Eeuw. Man met Spaanse gitaar. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 35 cm. In goede staat.

H. Pauwels, Boerderij met boer voor poort
Result: 80 EUR

H. Pauwels. 1903 - 1983. Boerderij met boer voor poort. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Windmolen bij avond
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Windmolen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

H. van Langen, Boerenvrouw bij haardplaats
Starting price 80 EUR

H. van Langen. 1874 - 1964. Boerenvrouw bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Markt met ballonnen verkoper
Result: 50 EUR

Onduidelijk. Franse School. Tweede helft 20e eeuw. Markt met ballonnen verkoper. Olieverf op papier. Afmeting: H 45 x B 59 cm. In goede staat.

Jos Leurs, Dorpsgezicht Hulsel
Starting price 80 EUR

Jos Leurs. 1947. Dorpsgezicht Hulsel 1980. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

G. v/d Woude, Winters stadsgezicht Enkhuizen
Result: 170 EUR

Miniatuur aquarel, Waterpartij
Result: 60 EUR

Miniatuur schilderij. China/Japan. 20e Eeuw. Waterpartij met eenden en ondergaande zon. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 15 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Landschap met knotwilgen, koeien en melkende boer
Starting price 750 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met knotwilgen, koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.

Albert Beaume, Herberg met figuren
Starting price 650 EUR

Karel Colnot, Vaas met bloemen
Result: 140 EUR

Karel Colnot. 1921 - 1996. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Naam gedeeltelijk opgehaald + gerestaureerd. Afmeting: H 58 x B 48 cm. In redelijk/goede staat.

Wim van Oostrom,Metaal reliëf
Result: 150 EUR

Wim van Oostrom. 1933, Huissen. Titel: Compositie 1972. Metaal reliëf. Afmeting: .............. In goede staat.

C. Cornelisz, Tazza met kersen
Result: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tazza en kersen op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

2 Antieke naaktstudies
Result: 200 EUR

Twee antieke naaktstudie's. Ongesigneerd. 19e Eeuw of ouder. Rood krijt op papier. Afmeting: 54 - 55 cm. In redelijk/goede staat.