This website uses cookies

Januariveiling 2024

Auction on Thursday, January 11, 2024 from 10:00

Completed | Default auction

2x Delftse vaas, H 33,3 cm.
Result: 550 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence vazen met chinoiserie/vogel/floraal decor. Bodemmerk H v H. Afmeting: H 33,3 cm. In goede staat.

Uitgebreid Herend servies (28-delig)
Result: 550 EUR

Uitgebreid Herend porseleinen servies met rood floraal/goud decor. 28-Delig. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

Italiaanse apothekerspot, H 26 cm.
Result: 500 EUR

18e Eeuwse Italiaanse polychrome fayence apothekerspot met fruit decor. Lyr de Furtura. Gerestaureerd. Afmeting: H 26 x Ø 24 cm. In redelijke staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 29 - 41 cm.
Result: 500 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met visser in dorp decor. Gemerkt De Klaauw. Beschadigingen. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.

Delftse dekselvaas, H 51 cm.
Result: 500 EUR

18e Eeuwse Delftse polychrome fayence dekselvaas met bodemmerk. Afmeting: H 51cm. In goede staat.

Zeldzame polychrome buste
Result: 475 EUR

Zeldzame 19e eeuwse polychrome fayence buste. Verliefd paar. Met bodemmerk (letters). Delfts of Frankrijk. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Lot tegels (60 st.) (landschap)
Result: 450 EUR

Lot met Hollandse fayence tegels. 19e Eeuw. Landschap in cirkel. Aantal: 60 Stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Beeldengroep, Vrouw bij ezel
Result: 450 EUR

Grote porseleinen beeldengroep, met deels goud decor. Italië. Napels? Vrouw bij ezel. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.

Delftse tulpenvaas
Result: 425 EUR

Delftse fayence tulpenvaas met figuren in landschap/dolfijnen decor. Gemerkt HVE. Afmeting: 30 x 31 x 10 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau
Result: 425 EUR

Zeldzame Duitse steengoed kruik, H 35 cm.
Result: 425 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Duitse steengoed kruik met drie medaillons. Raeren. Enkele chip. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Lot bloemtegels (35 st.)
Result: 400 EUR

Lot met 35 stuks 18e eeuwse bloemtegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Delfts kaststel
Result: 400 EUR

18e Eeuws Hollands Delfts fayence kaststel, 'de drie klokken' met landschap decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 33 cm. In redelijke staat.

2x Delftse dekselpot, H 35 cm.
Result: 400 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselpotten met chinoiserie decor. Met bodemmerk H. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Lot tegels (20 st.) (bijbel)
Result: 350 EUR

Lot met antieke Hollandse, bijbelse fayence tegels in cirkel. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (23 st.) (bijbel)
Result: 350 EUR

Lot 18e eeuwse bijbelse fayence tegels in dubbele cirkel. Aantal: 23 Stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. Divers. In redelijk/goede staat.

Lot tegels in kist (ca. 70 st.)
Result: 325 EUR

Lot met diverse oude/antieke Hollandse wandtegels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse vaas, H 31 cm.
Result: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse polychrome fayence dekselvazen. Gemerkt met drie klokken. Dorp decor. Afmeting: H 31cm. In goede staat.

Antieke fayence dekselvaas, H 56,5 cm.
Result: 300 EUR

Antieke fayence dekselvaas met figuren decor, opgewerkte draken + leeuw. Delfts gemerkt. Afmeting: H 56,5 cm. In goede staat.

Antieke apothekerspot 1711
Result: 300 EUR

18e Eeuws Italiaanse fayence apothekerspot met annotatie 1711. Met landhuis decor. Gat in bodem. Afmeting: H 19,8 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse knobbelvaas, H 27,5 cm.
Result: 300 EUR

18e Eeuws Delftse knobbelvaas met chinoiserie decor. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

2x Apothekerspot
Result: 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse grote fayence apothekerspotten met wapen decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Uitgebreid jachtservies
Result: 300 EUR

Uitgebreid porseleinen octagonaal jachtservies met dierenkoppen. Blindmerk F + M. Circa 45-delig. Eén deel gelijmd. Enkele minimale chip. Afmeting: 10 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse dekselvazen, H 40 cm.
Result: 275 EUR

Twee antieke 18e eeuwse polychrome fayence dekselvazen met APK bodemmerk. Vogels gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.