Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence vazen met chinoiserie/vogel/floraal decor. Bodemmerk H v H. Afmeting: H 33,3 cm. In goede staat.
Uitgebreid Herend porseleinen servies met rood floraal/goud decor. 28-Delig. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
18e Eeuwse Italiaanse polychrome fayence apothekerspot met fruit decor. Lyr de Furtura. Gerestaureerd. Afmeting: H 26 x Ø 24 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met visser in dorp decor. Gemerkt De Klaauw. Beschadigingen. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse polychrome fayence dekselvaas met bodemmerk. Afmeting: H 51cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse polychrome fayence buste. Verliefd paar. Met bodemmerk (letters). Delfts of Frankrijk. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Lot met Hollandse fayence tegels. 19e Eeuw. Landschap in cirkel. Aantal: 60 Stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote porseleinen beeldengroep, met deels goud decor. Italië. Napels? Vrouw bij ezel. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Delftse fayence tulpenvaas met figuren in landschap/dolfijnen decor. Gemerkt HVE. Afmeting: 30 x 31 x 10 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 17e eeuwse Duitse steengoed kruik met drie medaillons. Raeren. Enkele chip. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Lot met 35 stuks 18e eeuwse bloemtegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands Delfts fayence kaststel, 'de drie klokken' met landschap decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 33 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselpotten met chinoiserie decor. Met bodemmerk H. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Lot met antieke Hollandse, bijbelse fayence tegels in cirkel. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuwse bijbelse fayence tegels in dubbele cirkel. Aantal: 23 Stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. Divers. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse oude/antieke Hollandse wandtegels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome fayence dekselvazen. Gemerkt met drie klokken. Dorp decor. Afmeting: H 31cm. In goede staat.
Antieke fayence dekselvaas met figuren decor, opgewerkte draken + leeuw. Delfts gemerkt. Afmeting: H 56,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Italiaanse fayence apothekerspot met annotatie 1711. Met landhuis decor. Gat in bodem. Afmeting: H 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delftse knobbelvaas met chinoiserie decor. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse grote fayence apothekerspotten met wapen decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Uitgebreid porseleinen octagonaal jachtservies met dierenkoppen. Blindmerk F + M. Circa 45-delig. Eén deel gelijmd. Enkele minimale chip. Afmeting: 10 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke 18e eeuwse polychrome fayence dekselvazen met APK bodemmerk. Vogels gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.