Groot, gesigneerd Perzisch kleed van zijde. Fijngeknoopt. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 294 x 189 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed met floraal decor. Meerkleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 330 x 230 cm.
Groot Perzisch kleed met fijngeknoopt floraal decor. Afmeting: 253 x 158 cm. In goede staat.
Oud, en groot Perzisch vloerkleed, Kelim. Diverse kleuren. Afmeting: 160 x 337 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Kleur: blauw/bruin. 20e Eeuw. Afmeting: 175 x 116 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Perzisch kleed, lichtblauw met florale decors, 2e helft 20e eeuw. 220x217cm. In goede staat.
Perzisch kleed met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Meerkleurig. Afmeting: 240 x 175 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden, floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 175 x 95 cm. / 120 x 150 cm. In goede staat.
Perzisch kleed, rood rose met floraal decor. 2e Helft 20e eeuw. 185x297cm. In goede staat.
Perzisch kleed met floraal decor. Kleur: Zwart/rood etc. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 248 x 197 cm. In goede staat.
Perzische loper met floraal decor. Kleur: turkoois/rood etc. Afmeting: 340 x 90 cm. In goede staat.
Oud Perzisch Kelim kleed. Kleur: aardetinten. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 290 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed . Kleur: Rood/blauw/groen. Afmeting: 155 x 110 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Kleur: Rood/blauw etc. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 237 cm. In goede staat.
Zes antieke Perzische kleden/tassen. Afmeting: 40 - 140 cm. In goede staat.
Chinees kleed van zijde, met mandarijn-eenden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 110 x 54 cm. In goede staat.
Perzische loper met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 310 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt, blauw van kleur met rode omranding. Rand iets sleets, verder in goede staat. Afmeting: 295 x 205 cm.
Acht diverse Perzische kleden. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 130 cm. In goede staat.
Drie oude Perzische kleden. Divers. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 - 240 cm. In goede staat.
Perzisch kleed. Kleur: rood, oker. Afmeting: 156 x 97 cm. In goede staat.
Tapijt van zijde. Geheel met floraal decor. Tapijt in goede staat. Franjes missen stukjes. Afmeting: 103 x 72 cm. In goede staat.