Gesigneerd rolschilderij met berglandschap decor. Afmeting: H 120 x B 23,5 cm. Sepia op papier. Scheur buiten het schilderij in de rol. In redelijke staat.
Zeldzame Chinese kylin uit wortelhout gesneden. Chenxiangmu Qilin. Ruikt naar rook! Afmeting: 31 x 33 x 20 cm. In goede staat.
Antieke, bijzondere, grote bronzen scheeps-donderbus met ophanghaak. Met vuursteen ontsteking. Circa 1800. Gewicht: circa 30 kg. Afmeting: 98 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Fraaie witgouden armband Cartier, 750/000, model Juste un clou, genummerd GOU605. Voorzien van een scharnier. ø 60x49mm. ca 34 gram. Als nieuw.
Antieke Graham messing precisieregulateur met seconden/minuten/uur aanduiding. Met zware compensatieslinger. Met één gewicht + contragewicht. Circa 1900. Afmeting: 189 cm. In goede staat.
Groot werk van Jan te Wierik. 1954 - 2002. Belangrijk 80-er jaren werk van de schilder in Cobra-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 100 cm. In goede staat.
Antieke, bijzondere, grote bronzen scheeps-donderbus met ophanghaak. Penvuur. Circa 1800. Gewicht: circa 30 kg. Afmeting: 99 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Chinese vergulde bronzen boeddha. Gedetailleerd. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Bijzonder grote oude/antieke Chinese boeddha staande op lotusbloem. Met vergulding. 50-Armig. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 57 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose gemberpot met rondom figuren decor. 1x Bovenrand restauratie. Afmeting: H 22 x Ø 21 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Bovenrand ingekort. Afmeting: 26,5 x 23,5 cm. In redelijke staat.
Set van zes Delftse apothekerspotten. 18e Eeuw. Circa 1780. Met pauw decor. Twee potten met bodemrand schade, rest goed. 18,5 cm. In redelijk/goede staat.