This website uses cookies

Oktoberveiling 2023

Auction on Thursday, October 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Chinees rol schilderij
Result: 16.000 EUR

Gesigneerd rolschilderij met berglandschap decor. Afmeting: H 120 x B 23,5 cm. Sepia op papier. Scheur buiten het schilderij in de rol. In redelijke staat.

Zeldzame Chenxiangmu Qilin
Result: 7.500 EUR

Zeldzame Chinese kylin uit wortelhout gesneden. Chenxiangmu Qilin. Ruikt naar rook! Afmeting: 31 x 33 x 20 cm. In goede staat.

Samoerai harnas
Result: 4.500 EUR

Chinese staande quan yin, H 161 cm.
Result: 3.000 EUR

Antieke Chinese boeddha, H 13 cm.
Result: 2.750 EUR

Antieke Chinese vergulde bronzen boeddha. Gedetailleerd. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Zeer grote Chinese boeddha
Result: 2.750 EUR

Bijzonder grote oude/antieke Chinese boeddha staande op lotusbloem. Met vergulding. 50-Armig. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 57 x 25 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 21 cm.
Result: 2.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose gemberpot met rondom figuren decor. 1x Bovenrand restauratie. Afmeting: H 22 x Ø 21 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese vaas
Result: 2.500 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Bovenrand ingekort. Afmeting: 26,5 x 23,5 cm. In redelijke staat.

Chinese knobbelvaas, H 28,5 cm.
Result: 2.000 EUR

Chinees porseleinen familie verte knobbelvaas met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Randfrit. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 75,5 cm.
Result: 1.750 EUR

Vijf-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 75,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 66 cm.
Result: 1.600 EUR

Zeldzame, grote, 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi dekselvaas met tuin in coulissen + vogel decor. Gelijmd. Afmeting: H 66 cm. In matige staat.

2x Chinese pijpvaas, H 27 - 32 cm.
Result: 1.500 EUR

Twee Chinees porseleinen pijpvazen met bruin glazuur. Song. Afmeting: H 27 - 32 cm. In goede staat.

Chinees plated servies
Result: 1.400 EUR

4x Plated China. Gemerkt + 90. 20e Eeuw. Bestaande uit: Flacon, theekan + comfoor, suiker/melk set. Floraal decor. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 61 cm.
Result: 1.300 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen familie rose vaas met oren. Met figuren in landschap/coulissen decor. Blauw glazuur + goud. Met bodemmerk. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 38,5 cm.
Result: 1.200 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, familie rose, floraal, paradijsvogel decor. Met collectiezegels. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

4x Chinese kop en schotels, 1800
Result: 1.200 EUR

2x Chinese imari vaas, H 32 cm.
Result: 1.200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen imari kang xi vazen met deksel. Tuin/vlinder/goud decor. Eén deksel gerestaureerd, verder in goede staat. Afmeting: H 32 cm.

Chinese penselenvaas Ø 9,8 cm.
Result: 1.200 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenvaas met berglandschap/visser decor. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 12 x Ø 9,8 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Chinese ghendi
Result: 1.100 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal goud decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese theebussen
Result: 1.100 EUR

Twee Chinees porseleinen theebussen met lange lijs + figuren in tuin decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 51,3 cm.
Result: 1.100 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotel met tuin/pioenroos/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 51,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen dekselschaal
Result: 1.100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselschaal met onderschaal. Zotjes decor. Met bodemmerk. Paar chips. Afmeting: 25 x 33 x 26 cm. In goede staat.

Chinese viskom
Result: 1.100 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen familie rose viskom met coulissen/figuren/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 50 x Ø 55 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 46 x Ø 40 cm.
Result: 1.100 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen oorvaas met herten in landschap decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 46 x Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.