Frans Peeters, 1959. 1925 - 2006. Madonna met kindje Jezus. Houtgestoken figuur. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren. Circa 1900. 1x Twee jongens. 1x Meisje met kittens, R.W. Lange, 1879 - 1944. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Bronzen edelhert op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek Venetiaans houtgesneden gepolychromeerd figuur met luit. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Moderne bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 1x Burkiva Faso figuur. 1x Omhelzing, Firma Hari. Afmeting: H 26 - 43 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Zittend meisje met hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Messing overlay Jugendstil figuur op lelieblad. Liseau Rousseay. Bronze plastique. E. Beau & Cie., 14 Rue Piccini, Paris. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Drie delen antiek brons. Wenen? Circa 1900. Bestaande uit: Lakstempel met duivel, wolf, en een tablet met eekhoorn. Afmeting: 5 - 11cm. In goede staat.
Bronzen uil met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart-marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Tien diverse figuren van messing en metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur. Jongen met afgeschoten wild. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Groot Chinees hardhouten gesneden figuur. Man met perziken en granaatappels. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antiek composiet metalen Frans figuur + twee bronzen figuren. Torso + vrouwelijk figuur (Tjapke Visser). 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 39 cm. In goede staat.
Bronzen edelhert door Klaas Bos (Holten). Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 5 cm. In goede staat.
Zes metalen figuren. 1x Brons, man met tabakspijp. 5x Figuren van natuursteen met metaal. Door Ad v/d Brink 1944. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese jade tempelleeuwen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Griekse dame op stoel. Door Aubert. Antoine Pierre Aubert. 1853 - 1912. Afmeting: 31 x 37 x 18 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur met onduidelijk monogram. Man met kelk. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren met boeken, op houten sokkel. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Drie grote Oosterse snijwerken. Balinees. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 62 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.
Kleine bronzen ijsbeer. Art deco. Circa 1930. Ongesigneerd. Wie weet meer? Afmeting: 6,7 cm. In goede staat.