This website uses cookies

Oktoberveiling 2023

Auction on Thursday, October 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Frans Peeters, Houten beeld
Result: 160 EUR

Frans Peeters, 1959. 1925 - 2006. Madonna met kindje Jezus. Houtgestoken figuur. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuur
Result: 150 EUR

Twee antieke bronzen figuren. Circa 1900. 1x Twee jongens. 1x Meisje met kittens, R.W. Lange, 1879 - 1944. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Bronzen edelhert
Result: 150 EUR

Bronzen edelhert op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Antiek Venetiaans beeld
Result: 140 EUR

Antiek Venetiaans houtgesneden gepolychromeerd figuur met luit. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Beer
Result: 130 EUR

Moderne bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 32 x 17 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuur
Result: 125 EUR

Twee bronzen figuren. 1x Burkiva Faso figuur. 1x Omhelzing, Firma Hari. Afmeting: H 26 - 43 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Result: 120 EUR

Bronzen figuur. Zittend meisje met hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Jugendstil beeld, Vrouw
Result: 120 EUR

Messing overlay Jugendstil figuur op lelieblad. Liseau Rousseay. Bronze plastique. E. Beau & Cie., 14 Rue Piccini, Paris. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 23 x 19 cm. In goede staat.

3x Antiek brons, 1900
Result: 120 EUR

Drie delen antiek brons. Wenen? Circa 1900. Bestaande uit: Lakstempel met duivel, wolf, en een tablet met eekhoorn. Afmeting: 5 - 11cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Uil op tak
Result: 110 EUR

Bronzen uil met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Result: 110 EUR

Bronzen sculptuur op zwart-marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Lot figuren (10x)
Result: 100 EUR

Tien diverse figuren van messing en metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Result: 100 EUR

Gesigneerd bronzen figuur. Jongen met afgeschoten wild. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Chinees houten beeld
Result: 100 EUR

Groot Chinees hardhouten gesneden figuur. Man met perziken en granaatappels. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Drie figuren
Result: 100 EUR

Antiek composiet metalen Frans figuur + twee bronzen figuren. Torso + vrouwelijk figuur (Tjapke Visser). 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 39 cm. In goede staat.

Bronzen edelhert, door Klaas Bos
Result: 80 EUR

Bronzen edelhert door Klaas Bos (Holten). Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 5 cm. In goede staat.

Kavel met zes figuren
Result: 80 EUR

Zes metalen figuren. 1x Brons, man met tabakspijp. 5x Figuren van natuursteen met metaal. Door Ad v/d Brink 1944. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

2x Chinese jade tempelleeuw
Result: 80 EUR

Twee oude Chinese jade tempelleeuwen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Griekse dame
Result: 70 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Griekse dame op stoel. Door Aubert. Antoine Pierre Aubert. 1853 - 1912. Afmeting: 31 x 37 x 18 cm. In goede staat.

Modern bronzen figuur
Result: 70 EUR

Modern bronzen figuur met onduidelijk monogram. Man met kelk. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Twee antieke figuren, 1900
Result: 60 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren met boeken, op houten sokkel. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

3x Oosters snijwerk (Bali)
Result: 60 EUR

Drie grote Oosterse snijwerken. Balinees. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 62 cm. In goede staat.

2x Franse figuren, 1900
Result: 60 EUR

Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.

Bronzen beer, 1930
Result: 60 EUR

Kleine bronzen ijsbeer. Art deco. Circa 1930. Ongesigneerd. Wie weet meer? Afmeting: 6,7 cm. In goede staat.