This website uses cookies

Oktoberveiling 2023

Auction on Thursday, October 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Pol Dom, Scheveningen
Result: 400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Scheveningen. Gouache op papier. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Vier vrouwen
Result: 375 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 77 x B 108 cm. In goede staat.

Marc Chagall, Allegorische voorstelling
Result: 375 EUR

Lithografie Marc Chagall. Nr. 197 - 500. Allegorische ronde voorstelling. Litho op papier. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven met kersen
Result: 350 EUR

Hans Habraken. 1946. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

A. Stahlecker, Alexander de Grote
Result: 350 EUR

Adrian Stahlecker, 1988. 1937 - . Alexander de Grote. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.

H. van Ingen, Koe bij drenkplaats
Result: 350 EUR

Hendrik van Ingen, 1891. 1833 - 1898. Koe bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

G. Corneille, Figuren voorstelling
Result: 325 EUR

Guilliaume Corneille. 1922 - 2010. Nr. 41/250. Texoprint op linnen, figuren voorstelling. Lithografie op linnen. Afmeting: H 91 x B 121 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Bal-spelende dames op strand
Result: 325 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 38/199. Nadruk. Bal-spelende dames op strand. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.

Théophile de Bock, Riviergezicht
Result: 325 EUR

Théophile de Bock. 1851 - 1904. Riviergezicht met windmolen en platbodems. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 50 cm. In goede staat.

Xeno Münninghoff, Landschap met beek
Result: 325 EUR

Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Landschap met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat.

W.F. Hulk, Zonnig landschap met koeien
Result: 300 EUR

Willem Frederik Hulk. 1852 - 1906. Zonnig landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 15,5 cm. In goede staat.

E.S. van Beever, Boeren interieur met huilende vrouw
Result: 300 EUR

E.S. van Beever. 1876 - 1912. Boeren interieur met huilende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Flatgebouw
Result: 300 EUR

Klaas Bernink, 1967. 1913 - 1996. Houten reliëf. 60er Jaren. Titel: Flatgebouw. Herkomst nalatenschap. Direct gekocht bij Klaas Bernink. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

C. Forup, Boerin met kind bij korenschoven
Result: 300 EUR

Carl Christian Forup. 1883 - 1939. Denemarken. Boerin met kind bij korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 87 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Zonnebloemen
Result: 300 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Zonnebloemen, 1950. Krijt op papier, pastel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Boerderij in sneeuwlandschap
Result: 300 EUR

Klaas Bernink, 1986. Nr. 39/200. 1913 - 1996. Boerderij in sneeuwlandschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 68 cm. In goede staat.

Monogram H.L. van D., Landschap met figuren bij brug
Result: 300 EUR

Monogram. H.L. van D. Hollandse School. Landschap met figuren bij brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.

W. Sluiter, Moeder met dochter
Result: 275 EUR

Willy Sluiter. 1873 - 1949. Moeder met dochter. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Marilyn Monroe
Result: 275 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 26/199. Nadruk. Marilyn Monroe. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Fabriekswerf
Result: 275 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Ongesigneerd. Fabriekswerf. Inclusief taxatierapport. Herkomst nalatenschap. Direct gekocht bij kunstenaar. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 46 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Wintergezicht Amersfoort
Result: 275 EUR

Onduidelijk. Circa 1900. Wintergezicht met ijspret te Amersfoort (Nederland). Kras op paneel bij lucht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

C.H. Buit, Landschap
Result: 275 EUR

C.H. Buit. 2000. Hollandse School. Landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

F. de Wit, Landkaart
Result: 275 EUR

Antieke landkaart Insula Candia. Door F. de Wit, 1629 - 1706. Handingekleurde gravure. Vergeeld. Afmeting: H 52 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.

Xeno Münninghoff, Zomers landschap
Result: 275 EUR

Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Zomers landschap met beek. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.